Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Parfümből hányat szoktatok...

Parfümből hányat szoktatok magatokra fújni?

Figyelt kérdés
Ma vettem meg életem első parfümét, eddig dezodort használtam. Hány fújást szoktatok magatokra nyomni, hogy ne az egész utca titeket szagoljon (zárt térbe se legyen idegesítő), de azért lehessen érezni?

2015. ápr. 14. 13:57
1 2
 1/12 Rebellious Dead Lady ***** válasza:
3-4
2015. ápr. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
1
2015. ápr. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nagyon nem mindegy, milyen minőségű parfüm. Az EdT általában hígabb, az EdP intenzívebb.
2015. ápr. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én elég tartósat használok és csak 1-et szoktam, így finoman "adagolja" az illatot de nem zavaró... :)
2015. ápr. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

És most nem használsz dezodort?

Amúgy 2-t szoktam fújni

2015. ápr. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
59%

kettő a nyakamra egy a jobb v.bal csuklómra.


dezodort is kell használni ám a parfüm nem akadályozza meg az izzadást a hónaljadban.lol.


N

2015. ápr. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
csuklómra egyet, összeérintem a másikkal, aztán a bal fülem mögé egyet
2015. ápr. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen erősségű, minőségű parfüm. A legtöbb edt-ből kb 2-3 fújás kell, edp-ből 1-2.

Általában 1 fújás csuklóra - összeérintem a két csuklómat, majd hozzáérintem a csuklókat a két fül mögé. Majd egyet a ruhára.

5 ml-es parfümszóróba átfújva hordom magamnál és nap közben egyszer utánafújok (kb 5-6 óra múltán).

Azért az izzadásgátló dezodor használatát ne hanyagold, lehetőleg valami semleges illatú stiftet, hogy ne keveredjenek az illatok.

2015. ápr. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

stiftet használok, fújós dezodort nem szeretnék.

2015. ápr. 14. 19:03
 10/12 anonim ***** válasza:
63%

Hölgyek, ne érintsétek össze a két csuklót! Ezzel összetöritek az illataromákat, sokkal hamarabb fog elillanni az illat rólatok.


On: hát én általában 3-4 fújást. Drága és iszonyatosan tartós parfümökből pedig csak 1-2 fújást szoktam.

2015. ápr. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!