Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Ha valaki felajánlana...

Lányok! Ha valaki felajánlana pár lehetőséget, hogy milyenek lehetnétek következő életetekben, mit választanátok?

Figyelt kérdés
Magas és nagymellű, alacsony és kismellű, magas és kismellű, alacsony és nagymellű, brutál magas (kb. 190 cm) és nagymellű, brutál magas és kismellű, stb. :)
2015. ápr. 14. 21:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

magas és kismellű

mehetnék modellkedni : )

2015. ápr. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Szívesen lennék pár centivel (max 5) magasabb (168 vagyok); nagy melleim vannak, sose akarnék kisebbet. De a gyorsabban növő, erősebb haj az jöhetne nálam is.
2015. ápr. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Viszonylag magas és kismellű (Nekem jó a mostani 172 cm és 80B kosárméret.

Viszont lennék kevesebb egy 6 kilóval, de azt ebben az életben is meg tudom tenni :)

2015. ápr. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Alacsony, kismellű. Alacsony vagyok most is, egy kis ideig voltak tinikoromban komplexusaim miatta, de mára már megbékéltem vele, sőt, szeretem is. Viszont a nagy és lógó melleimet lecserélném egy pár kisebb, de feszes mellre.
2015. ápr. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Magas és nagy mellű, a magasság már teljesült :)
2015. ápr. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Következő életemben fiú lennék :D
2015. ápr. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!