Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Normális? Visszataszító a...

Normális? Visszataszító a fiúknak?

Figyelt kérdés

174cm vagyok és 49kg. Genetikailag vagyok sovány, nem tudok hízni...semmi önbizalmam, mindent utálok magamon(nagy tenyér, nagyon vékony csukló, hosszú vékony kezek, és a combom aterem a két tenyeremmel).néha ramjon a sirogorcs, hogy miért nem lehetek normális lány. Mindig megszolnak, hű de vékony a lábad,( a "barátnőm" azt mondta, olyan, mintha anorexiás lennék. Nagyon rosszul esett, ő meg csak rohogcsel rajta). lelki problémáim is vannak, oltozkodessel kapcsolatban annyit, hogy gyűlölöm a gebe lábaim, bármit veszek fel, nem takarja el.

Nagyon utálom a magassagom is. Mit tegyek?



2015. ápr. 15. 19:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Sose értettem az ilyet, oké hogy vékony vagy, de ha lenne rajtad izom, sportos lennél akkor bomba alakod lenne, nem csontos semmilyen. Szóval ne hízzál hanem eddzél. A magasságoddal semmi gond nincs.
2015. ápr. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ezt rossz olvasni:(

Biztos szép lány vagy és semmi baj nincs veled.

Ilyen barátnő pedig nem igazán barát. Ne törődj az ilyenekkel.

2015. ápr. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én mondjuk kíváncsi lennék hogy mennyire vagy vékony ezeken a helyeken. Mert van aki vékonyan is szép, de nem tudom hogy te mennyire vagy az.
2015. ápr. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

90 kilós férfi vagyok, de én is átérem a combom a két tenyeremmel majdnem (5 centi a híja).


Barátnőd csak viccelt, te meg felvetted. Szerintem nem is gondolná, hogy lelki problémáid vannak, meg hogy utálod a tested.


Viszont kíváncsi lennék, mennyit sportoltál életedben. Én is azt javaslom, hogy eddz. Súlyzóval. Majd szépen megformál, és a dopaminháztartásodat is rendbe rakja a rendszeres mozgás, nem leszel ilyen depis.

2015. ápr. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ja, mellesleg nem visszataszító, ha határon belül vagy. A túlsúly annál inkább.
2015. ápr. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. ápr. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem visszataszító
2015. ápr. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

2-es,szerintem ezt nem ide akartad írni:D

Egyébként szerintem se visszataszító,esetleg ha zavar,kezdj el sportolni.Nem kell kigyúrt állatnak lenni,csak legyen rajtad egy kis izom,hogy ellensúlyozza az alkatodat:)

2015. ápr. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A siránkozásod meg az önértékelésed nem normális, ami visszataszító lehet a normálisaknak, amitől majd találsz olyanokat, akik vagy letiporják a megmarad önérzetedet, vagy kihasználják. Amúgy ennyitől akárhogy is kinézhetsz. De innen megmondom, hogy jól.
2015. ápr. 16. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
14 vagyok
2015. ápr. 16. 07:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!