Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Részt vett-e már valaki a...

Részt vett-e már valaki a fashion nails tanfolyamon és ha igen, akkor mik a tapasztalatai róla?

Figyelt kérdés
2010. febr. 20. 18:02
1 2
 1/11 anonim válasza:
83%
Szia! Igen, jómagam és barátnőm egyszerre mentünk el ide. Ő már korábban elvégzett egy okj-sat is, de mindezek ellenére nagyon sok plusz és jó dolgot tanult ott. Én pedig úgy mentem oda, hogy még műkörmöm sem volt soha, nulla tapasztalat; és bár nem gondoltam volna, de az öt hét után szinte profin :) kerültem ki tőlük! Iszonyat jó volt a tanfolyam, a hangulat; a tanárok pedig hihetetlenül bűbájosak és segítőkészek!!
2010. márc. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat.
2010. márc. 24. 13:26
 3/11 anonim válasza:
Szeretném egyetértésem adni az előttem szólóval! Bár nekem évek óta van műkörmöm, így valamennyire "képben voltam", de nagyon sok olyat megtanítottak, ami igenis fontos! Nem véletlenül oktatják ezt a szakmát... A lényeg: sok hasznos, új, mindenre kiterjedőt megtanítottak a Fashion Nails-nél, sőt, én már a második gyakorlati órán magamnak gyártottam a műkörmöket:), amit el sem tudtam előtte képzelni, de annyira jól és ügyesen megtanították, hogy ment!! Tényleg alaposan és jókedvvel, figyelmesen oktatnak! Köszönet az oktató lányoknak még ezerszer!! :-) Mindenkinek tiszta szívből ajánlom!
2010. ápr. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is most fogom elkezdeni a tanfolyamot a Fashion Nailsnél, tökjó hogy mindenki így megvolt elégedve a tanfolyammal! :)
2010. máj. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Sziasztok! Én lassan egy éve végeztem náluk, és csak köszönetet tudok mondani mindenért! Minden szuper volt, azóta már "nagyban nyomon", dolgozom sokat!:)

Rengeteget segítettek akkor is a tanárok és ami szerintem nagyon jó, hogy még most is, bármi van, segítenek - hívhatom őket, bemehetek, bármi!!!

Ajánlom! :-)

2010. aug. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Sziasztok Lányok! Én csak annyit mondok, ha tényleg meg akartok tanulni műkörmöket építeni, akkor itt meg lehet, ugyanis: nem az alapokat tanítják, hanem úgy oktatnak, hogy minden könnyebbséget és egyszerűbb technikákat mutatnak be, amikre persze évek után bárki rájöhet, de itt nem kell várni éveket, kapásból így tanítják! Én még a körmösömnek is tudtam újat mutatni, pedig én is a nulláról kezdtem a tanfolyamot…

Ja, és lehet vele dolgozni, egyedül ugye a pedikűrt nem tanuljuk, tehát csak lábápolóként nem.

2010. szept. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Én is szeretnék jelentkezni erre a tanfolyamra és olyan kérdésem lenne, hogy olyan papírt kapok a végén, amivel aztán hivatalosan tudok szalont nyitni és dolgozni?
2011. máj. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Sziasztok! Ez a tanfolyam engem is érdekelne, csak aggódom, hogy minden másik tanfolyam 4-5 hónapos, bőrgyógyászati, ortopédiai ismeretek stb, itt meg odairták hogy nincs ilyen, és félek, hogy "nem elég a tudásom" majd.

MEllesleg, nem OKJ-s papírt adnak hanem :

"A műköröm tanfolyam gyakorlati képzése végén hallgatóink a Műkörömépítő komplett képzés-890020- elvégzését igazoló dombornyomott, hologramos és sorszámozott Magyar - Angol nyelvű

Certificate - tanúsítványt (oklevél) kapnak."

Ez nem egyenlő az OKJ-s képzéssel, ugye?

Valaki írja meg mi a különbség, és hogy ezzel is tudok-e dolgozni stb?

Köszönöm a válaszokat előre is!

2012. márc. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is itt végeztem. A külömbség az hogy nem tudsz vállalkozó lenni, csak alkalmazottként helyezkedhetsz el. Szalont se nyithatsz ezáltal, max úgy ha más a főnök te meg az alkalmazott. Elötte én már 2éve körmöztem, végülis a papír miatt mentem, de tényleg vannak jó ötleteik,tanácsaik, amiknek utána hasznát vettem én is! :)
2012. máj. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Nem kell részt venni hozz, hogy az ember lássa, hogy egy nagy humbuk és megtévesztés az egész. Ezzel téveszt meg:


"A képzés azonosító száma: 890020"


Ekkora sokan azt hiszik, hogy hűű ennek a képzésnek van száma is. Pedig ez egy egyszerű trükk. Ezt a szám az


"Egyéb, más ágazatba nem sorolható képesítések"


száma. Ezen a számon képkeretezőtől a gyógynövényszedőig mindent hirdetnek. Semmire nem mész vele. Hobbitanfolyamok, nem lehet vele dolgozni, államilag nem elismert.

Átverés, ahol ezt a számot olvasod, onnan azonnal gyere el.

2017. ápr. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!