Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tanacsokat hogy fogyjak le?

Tanacsokat hogy fogyjak le?

Figyelt kérdés
[link]

2015. ápr. 17. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:

ne igyál kólát,ne egyél süteményt,csokit,és kenyeret.

kenyér helyett abonett,puffasztott rizs,és nagyon ritkán vmi kis teljes kiörlésű cucc. Emellé igyál rengeteg vizet. Napi 3L. Folyamatosan szürcsölgesd (Suli időben ne,mert percenként kell majd hugyoznod)


Egyél tojást,csirkemellett,salátát,és zöldségeket.

Ha van lehetőséged járj el futni.

Felülés,lábemelés hasizomgyakorlat nem tűnteti el a zsírt

2015. ápr. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha behúzod a hasad, honnan lássuk, hogy valójában mekkora?
2015. ápr. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elsö valaszolo köszönöm a valaszt.DE:Nem iszom colat,cukros üditöket nem is szeretem öket szoval ez nem ejt kisertesbe sem(Több mint egy eve).Nem eszek sütemenyeket nehez ellen allni nekik DE azt is miota elkezdtem fogyokurazni/dietazni(Ki minek hivja) nem eszek semmi fele sütemenyt sem edeset(Csokit,kekszet,pudingot,izestitett joghrutot,gumicukrot.)Sanos egyben meg kell cafoljalak(Tenyleg köszönöm a hasznos informaciokat szoval veletlen sem akarlak kioktatni meg semmi sem.)De en nem fogyasztok hust gondolom idösebb vagy nalam igy tehat tudod hogy az azt jelenti nem eszek semmi fele hust.Salatat es zöldeget sokat eszek a rizst kuskussal helyetesitem(Hasonlo mint a rozs szoval teljes kiörlesü).Kenyerböl napi 2szeletet eszek nem Magyarorszagon elek es itt csak toast kenyeret lehet kapni de abbol is a teljes kiörlesüt eszem.Nem fogyasztok alkoholt sem sose.Es minden este kemenyen tornazok hasizom gyakorlatok es futok is minden nap.Es ez mellet iskola miatt(Most tanulom a nyelvet igy hat ket iskola közt kell ingaznom amik a varos masik oldalan tartozkodnak szoval napi 2 orat siman setalok ezek mellett.Csak vizet iszok,neha csepegtetem bele par csepp citromlet es ennyi ja meg zöld teat iszok nagyon sokat.
2015. ápr. 17. 17:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyél kevesebbet mint eddig. Nekem ez vált be mindig.
2015. ápr. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát a leírásod alapján jó úton haladsz. Akkor csak türelem. Azt ugye tudod hogy a teljes kiőrlésű toast kenyér nagyon messze van a teljes kiőrléstől? :D

Aerob mozgást kéne végezned nem futni és mindemellé súlyzós edzés. Sok fehérje kevés szénhidrát. Nézz utána a szálkásító étrendnek.

2015. ápr. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolso valaszolo.Nagyon hasznos tanacsokat adtok.Igazabol a kg-ok nem nagyon erdekelnek lehet hülyen hangzik hanem azt szeretnem hogy a megfelelö alakot elerjem amilyet szeretnek.Es meg egy dolog miatt meg akarok felelni ennek az egesznek hogy minden kicsit pufibb lanyra azt mondjak hogy egesz nap otthon ülnek es nyomjak magukba a chipset,en nem akarom hogy altalanositsanak en igen is azert teszek erte es ha meg nem is latszik meg 5-6honap mulva olyan brutalisan nagy fogyas.(Elvileg hasam laposabb lett en nem latom mert minden nap nezegetem magam)megeri csianalni mert jobban erzem sokkal igy magam hogy teszek erte.
2015. ápr. 18. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!