Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék lefogyni minél...

Jóska Albert kérdése:

Szeretnék lefogyni minél elöbb fiatal vagyok tudom, hogy ebben a korban még gyorsan megy viszont szeretnék tanácsokat kérni hogy ne koplalással fogyjak teljesen?

Figyelt kérdés
Mint mondtam fiatal vagyok tudom hogy gyorsan megy ebben a korban még a fogyás. És szeretnék lefogyni egy átlagos, egészséges kilóra régen kb. 2 hét alatt ledobtam 7-8 kilót viszont akkor keményen nem ettem...

2013. jún. 4. 22:13
 1/6 A kérdező kommentje:
És elfelejtettem... 15/f
2013. jún. 4. 22:14
 2/6 anonim ***** válasza:
35%
2 hét alatt 7-8 kilónak nincs semmi értelme. Hetente max egy. Én március óta minden nap tornázok, és figyelek az evésre is, látszik, hogy fogytam, de kilóban nem sok. Gondolom izmosodtam mellette. Szóval sportolj.
2013. jún. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Ahogy telik a nap, egyre kisebb mennyiségű ételt vigyél be szervezetedbe! Reggelire viszonylag sokat, délelőtt lehet akár édesség is, ha édesszájú vagy, ebéd közepes, uzsi valamivel több mint a vacsi, vacsi pedig egészen kevés, olyankor mehet a fehérje! Ha ezt betartod akkor már fogysz valamennyit, mert ez az egészséges, azt már ne is említsem, hogy gyümi és zöldség kell, liszt meg minél kevesebb. Ha ezek mellett még mozogsz is, az tökéletes!
2013. jún. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
menj el gyúrni.. persze nem kell testépítőnek lenni és kokszolni sem, csak finoman.. az egyik ismerősöm egész életében kis dagi gyerek volt, pár éve kitalálta, hogy elmegy konditerembe, csinálta folyamatosan, evett rendesen mindent, kb fél év alatt fogyott 20 kilót és tök jó teste lett :D
2013. jún. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%

Nem akarlak elkeseríteni, de 2 hét alatt 7-8 kiló nem nagyon fog lemenni, vagy az nem a zsírból fog eltűnni. Ajánlom a "testépítő" honlapok táplálkozással kapcsolatos részeit, ha nem akarsz gyúrni, fehérje mennyiséget nyilván nem kell komolyan venned, de ezt leszámítva nagyon hasznos dolgokat írnak.

Koplalva fogyni a legnagyobb hülyeség. Akkor motivációd hamar elillanhat, anélkül meg fene megette az egészet, nem fogod bírni. Tapasztalataim szerint egy fogyókúra sikeressége sok esetben a fejben dől el:) Mindenekelőtt hanyagold a szénhidrátban gazdag dolgokat (nincs csoki, cola, egyéb cukros izék), ha most nagyon rá lennél kattanva ezekre, akkor szépen fokozatosan, 1-2 hét alatt állj le velük, ugyanígy próbáld meg az adagokat lecsökkenteni. Egyél sok zöldséget, zsírszegény húsokat (halak, csirkemell), valamint sűrűbben (pl tízóraira valami gyümölcsöt).

2013. jún. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

itt valam gond lehet a szövegértéssel,írta hogy RÉGEN koplalással ment le 7-8 kiló két hét alatt.

hogy válaszoljak is,keress valami sportot amit élvezel is,és nem csak addig kell,ameddig lemennek a kilók,utána is folytasd!hidd el,ha hozzászoksz,jól fog esni.

ha eddig szörpöt ittál,vagy cukros üdítőket,cseréld vízre vagy cukor nélküli teára!

sok sikert,kitartást!

2013. jún. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!