Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináltok, ha nagyon...

Mit csináltok, ha nagyon tetszik pl. egy drágább ruha es a szüleid nem bírják megvenni?

Figyelt kérdés
Pl. Egy nadrágot 10 ezerért . Vagy egyedül nevel,es nem jut ilyenre,te pedig nagyon nagyon szeretnéd mert soknak van olyan,és az a divat...?!

2015. ápr. 18. 16:46
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
nem veszem meg, eleve nekem is nagyon tetszenek de ha még lenne is rá pénzem akkor se venném meg mert sajnálok rá annyit. minek, van olcsóbban is
2015. ápr. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Lehet keresgélni olcsóbban, vagy megvárni a következő leárazást az adott boltban. Én mondjuk már dolgozom és magamnak veszem az ilyesmit, de nagyon drága cuccokra sajnálom a pénzt.


Hogy mennyire néz ki jól valaki, az nagyon kicsit múlik csak a pénzen, akciós, leárazott cuccokból ugyanolyan jól lehet öltözködni, minthogy két hónappal korábban még az 5000 forintos gatya volt 9000.

2015. ápr. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
14 éves korom óta dolgozok, szóval megvettem magamnak mindig ami kell. Szülőktől nem várható el mert 10ezer nagyon sok egy egyszerű divatos nadrágra. Olyan általában mindenfelé kapható, olcsón is. Sok pénzt csak különleges, egyedi cuccokra érdemes kiadni.
2015. ápr. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%

Én dolgozom,drága ruhákat nem szoktam venni egy nadrágra max 4 ezret adok ki.Vannak fontosabb dolgok amire költhetem a pénzem pl azok a "szép" sárga csekkek havonta.:)

Ne akarj mást utánozni,sokaknak van olyan és? Divatos lehetsz kevés pénzből is nem kell 10ezreket költeni egy nadrágra lehet hogy 2 hét múlva már nem lesz menő akkor fel sem veszed..akkor meg minek?:)

2015. ápr. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát én ugyan már felnőtt vagyok, de azt gondolom egyrészt reális célokat kell kitűzni, tehát ha 6000 van nadrágra, akkor keresek 6000-ért olyat ami tetszik, a 10 000-est elfelejtem; másrészt meg ha van spórolt pénzed (Karácsony, Húsvét, szülinap), akkor kipótolhatod vele a nadrág árát. Felnőttként egyébként ugyanez a helyzet, hiába tetszik a 200 000-es dizájnercipő, fölösleges lenne csorgatnom rá a nyálam mert úgyse lesz olyanom soha.
2015. ápr. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

spórolok rá akár úgy is hogy a napi ételemen spórolok ( sokkal rosszabbat eszek mint amit ehetnék és igy amit ételre költenék azt félrerakom), ha lehetőséegem van akkor dolgozom

Mondjuk egy 10 ezres nadrág nem tartozik a drága kategoriában. Egy 50 ezres weekend max mara nadrágnal már megérteném ezt.

2015. ápr. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kinek mi.....! Aki nem teheti meg annak még a 10 ezres így nagyon sok :/ de ismerek olyat,hogy neki például egy 30 ezres nadrág meg se kottyan...
2015. ápr. 19. 11:57
 8/8 anonim ***** válasza:

Marha egyszerű:

18 éves koromig volt a kínai meg a piac, ha kellett szebb ruha, természetesen vettünk.

Egyetemtől magamnak vettem a cuccokat. Suli mellett dolgozgattam, akkor már néha befigyelt egy h&m, vagy JEANS CLUB, de csak leárazáskor.

Elkezdtem dolgozni, akkor bejött a HÁDA, kellettek kosztümök, azokat ott szereztem be.

Új munkahely, fizuban talán jobb volt: Orsay akciósan, Háda, H&M - Kínai cuccok drágák lettek, minőségük zuhant.

Most van egy nagyon jól fizető állásom, férjemnek is, 2 autó, ház, stb., de 10ezret még így is sajnálnék egy nadrágra. Orsayben tök klassz nadrágok vannak 8000-ért és mindig van -20%. De lazán megveszek magamnak bőr cipőket, arany ékszereket, parfümöt ha szükségem van rá. Mindezt saját pénzből. Amikor nem volt saját pénzem, nem volt arcom 10ezerért nadrágot kérni. Annyiból kaptam 1 nadrágot 2 pulcsit, 2 pólót...

2016. dec. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!