Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, ti kiszoktátok "csípni...

Lányok, ti kiszoktátok "csípni" magatokat hátköznapra is? A fiúknak mi tetszik jobban?

Figyelt kérdés
Úgy értem a hajatokat megcsináljátok, kisminkelitek magatokat, szebb ruhát vesztek fel, stb.., vagy azt ami kéznél van, és nem sminkeltek szépítitek ki magatokat a hétköznapra?

2014. máj. 16. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap sminkelek szinte, a hajamat alap,hogy megcsinálom szerintem... És minden nap csinosan öltözök, leggyakrabban szoknya meg blúz. És nem érdekel mi tetszik a fiúknak, magam miatt csinálom. :D
2014. máj. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 piriiiiii ***** válasza:
Én ponthogy hétvégén nem szoktam, csak, ha megyek valahová... :D Még suliba járok, normális, sima ruhákban járok (mármint... khm, hát nem is tudom, néhányan mondták már, hogy furán öltözködöm, de nem kicsípve, nem magassarkúban, meg rózsaszín, csillivili kiskosztümben, bár a legtöbb osztálytársam pont ilyen díszplcsa), de ja, szoktam festeni magam, a hajam meg általában olyan, amilyen (sokat fonom, aztán attól hullámos lesz, oszt ennyi). :D
2014. máj. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Nisa ***** válasza:
Igen,én minden nap sminkelek,elkészítem a frizurám,de nem öltözöm ki,hangulattól függően választok ruhát,kiegészítőt.Mindezt magamért,hogy jól érezzem magam a bőrömben,de a pasiknak ez bejön szerintem:)
2014. máj. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Minden nap rendes ruhába öltözök, megcsinálom a hajam és sminkelek. Ez alap nálam, nem érdekel kinek tetszik, kinek nem.
2014. máj. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én minden hétköznap reggel "kicsípem" magam, de ez csak annyiban nyilvánul meg, hogy felteszek magamra annyi alapozót, hogy az esetleges pattanásokat pont elfedje + szempillaspirált, és rendesen felöltözöm. Mármint, nem melegítőben és trikóban megyek suliba, hanem összeválogatom a ruháimat, minden nap másban vagyok.

Néha tornacipő, legging + egyszerűbb felső és kardigán, de ha olyan kedvem van, akkor csini ruha+magas cipő.

Hétvégente lép általában életbe a 'melegítőben/pizsiben mászkálok' dolog, de ha találkozom valakivel (akár a szomszéddal, vagy lemegyek a sarki boltba:DD), akkor ugyanúgy "kiöltözöm".

A hajammal csak néha kezdek valamit. Szerencsémre alapból egész jól néz ki; hullámos-göndör, és olyan színe van, mintha (ízléses szintű) ombre lenne. :D Ettől függetlenül néha lófarokba fogom, vagy felteszem kontyba.


Szóval nem viszem túlzásba; nem arra hajtok, hogy kint legyen mindenem, és szét legyen festve az egész fejem, de azért reggelente elszórakozom 20 percet/fél órát a tükör előtt.

2014. máj. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, azért adok magamra, smink haj rendben legyen és ha lehet akkor csinosabb ruhát blúzt veszek fel, én így érzem kényelmesen magamat, pasiknak bejön ez, de nem értük teszem ezt:)
2014. okt. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!