Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan kell szolizni?

Hogyan kell szolizni?

Figyelt kérdés

17/L

Soha nem voltam szoliba, semmit sem tudok, hogy hogyan kell.

Maradhatok butyiban vagy mesztelenül kell? Kell valami krém? Kontaktlencsével bemehetek? Fehér bőröm van( de nem az a hófehérke típus)


2015. ápr. 18. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Bugyiban is lehet, van ahol meztelenül nem engednek azt hiszem, van szolikrém, be lehet menni. De egyébként elmész egy helyre, ezeket megkérdezed, és biztos hogy segítenek neked.
2015. ápr. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
18 év alatt sehogy nem lehet, fölötte sem ajánlott, mert tönkreteszi a bőröd, tele leszel anyajegyekkel, pigment foltokkal, sárgás színed lesz tőle, bőrrák is könnyen kialakulhat. Ez semmiképp nem éri meg. Ha barna bőrt akarsz menj ki napozni.
2015. ápr. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Második, dehogy nem lehet. Fogalmam sincs hol élsz, de Pesten hihetetlensok fiatalkorú jár szoliba.
2015. ápr. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Háát köszönöm mindenkinek a válaszokat, de meggondoltam magam és jó vagyok így fehéren:D
2015. ápr. 18. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!