Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tényleg gyerekes kinézetem...

Tényleg gyerekes kinézetem van? Semmi esélyem ezen változtatni? (Kép)

Figyelt kérdés
[link]

2015. ápr. 20. 12:53
1 2
 1/16 anonim válasza:
Én nem mondanám gyerekesnek, jól nézel ki.
2015. ápr. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Attól függ hány éves vagy. Ha 40, akkor gyerekesen nézel ki, igen. De nem hinném, hogy huszon pár évesnél idősebb lennél. Egy lánynak/nőnek mindig pozitív, ha fiatalos az arca.
2015. ápr. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Ha tizen-huszonéves vagy akkor jó, ha több vagy akkor elég fiatalos... de ez nem gond általában.

De mondjuk segíthetne egy kis smink, használj pirosítót/bronzosítót, fesd ki a szemed mert érdekes alakja van, szép lenne kiemelve. Valamint a hajadnak sem ártana valami nőiesebb forma, mert ez a frufru az egyenes hajjal... hát a legtöbb kislánynak ilyet szoktak vágni. A te arcformád meg elég szép, szóval ennél előnyösebb frizurát is találhatnál.

2015. ápr. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

jézusom, tökre hasonlítasz rám. : D

nekem is vöröses, frufrus, ilyen hajam van, csak hullámos, a szám nekem sem túl nagy, de szép vonalú, ahogy neked is, az orrom is hasonlít, és még a szemem is ilyen mandulavágású. :D a bőröm is világos, csak nem szeplős.

engem elég fiatalnak néznek, max 20-nak, pedig egy hónap múlva 25 leszek. de én örülök ennek, mert valószínűleg később is fiatalabbnak fogok kinézni a koromnál. szerintem örülj neki te is. : ) ha itthon nem is, de ázsiában ez a divat, a cuki kislányos kinézet. én tetszem így magamnak.

szerintem nagyon szép vagy.

hány éves vagy amúgy?

2015. ápr. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
2x.
2015. ápr. 20. 13:38
 6/16 anonim ***** válasza:
Tök jól nézel ki, egyébként ha huszonx éves vagy, akkor nem is tűnsz fiatalabbnak a korodnál.
2015. ápr. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Igen. Én 15 körülinek saccoltalak volna. Ne pánikolj, én is megkaptam már sokszor, hogy nem nézek ki annyinak, amennyi vagyok. Öltözködéssel nagyban tudod befolyásolni a véleményeket. Vegyél nőies, komoly ruhadarabokat (ne útszélire gondolj, hanem kosztüm meg egybe ruha meg miegymás), valamint a hajaddal is játszhatsz, pl konty és oldalfrufru. A teli frufru egyébként is fiatalít.
2015. ápr. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Szerintem szép vagy, nem az jön le a képedről , hogy gyerekes, hanem hogy fiatal.

ÉS! Örülj neki, hogy nem nézel ki annyinak, amennyi vagy!

30N

2015. ápr. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
szerintem 18-nak nézel ki. a frufru meg jól áll.
2015. ápr. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem meg gyönyörű vagy!Egyaltalan nem gyerekes,olyan 22-nek mondanalak legfeljebb amugy
2015. ápr. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!