Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan viselik el a szép...

Hogyan viselik el a szép alakú, csinos nők, hogy a férfiak folyamatosan bámulják őket?

Figyelt kérdés
És most nem a kihívóan öltözködő, hanem egyszerűen csinos, kellemes látványt nyújtó nőkre gondolok. Persze jó érzés: de egy idő után lehet azért kényelmetlen, ha az utcán, máshol sok ember között azt lehet észrevenni, hogy a férfiak nagy része - sokszor lopva, kissé sunyin - bámul, és ugyanígy néznek, ha beszélgetnek veled. Nem probléma lelkileg, hogy egyfajta tárgynak érzed magad?

2015. ápr. 20. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem egyáltalán nem, ha megnéznek, azt egyfajta elismerésnek fogom fel. Még ha az építőmunkások fütyülnek, vagy beszólnak, azon is csak mosolygok egyet.

22/L

2015. ápr. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%

Én nem tartom magam kifejezetten szépnek, bár a többség szerint az vagyok, de mégis inkább a kisugárzásom az, ami felkelti az emberek/férfiak figyelmét. Nagyon mosolygós vagyok, úgyhogy én például nem gondolom, hogy csak azért néz, vagy éppen beszélget velem valaki, mert modell alkatom van, vagy az átlagnál szebb arcom. Tehát nem érzem ettől tárgynak magamat. Akkor érezném úgy, ha a kirakatba tenném bizonyos testrészeimet, és azt bámulnák. De nem erről van szó. Nekem mindig a szemembe néznek.

25/n

2015. ápr. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%

Jó érzés? Miért olyan evidens ez?

Nem, nem egyértelműen Jó Érzés. Számomra kifejezetten irritáló, ha az emberek, legyenek férfiak vagy nők, megbámulnak. Mintha nem lenne jobb dolguk.


Én kifejezetten rosszul viselem. Viszont ezzel, nőttem fel és megtanultam kezelni. Ha lehetőségem van rá, rászólok az illetőre - és nem, nem köszönöm meg. Ha fütyül, fityiszt kap. Ha be is szól, visszaszólok. Nem tolerálom az ilyen bunkóságot.

2015. ápr. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én szeretem megnézni az embereket. Ők is engem. Néha elkapom hogy figyelnek, de nem figyelek rá. Sokszor idegenek beszélgetnek is velem. Szóval ha megnéznek sem érdekel mert annyira rémes ezek szerint nem lehetek... És ez pozitív dolog. Belőlük élek. A véleményükből.

A tárgyként kezelésről... Hozzá szoktam. Nem sokan kezelnek emberként.

2015. ápr. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Már kiöregedtem belőle, de fiatalabb koromban volt benne részem. Engem nem zavart mert keveset észlelek az emberekből; a kirakatok, épületek, állatok jobban érdekelnek mint a többi járókelő.
2015. ápr. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Érdekes, mert én egyáltalán nem vagyok kifejezett szépség, mégis látom, hogy bámulnak a férfiak - mondjuk főleg a mellméretem miatt. Engem eléggé szokott frusztrálni a legtöbb esetben, mert nem szeretem, ha feltűnően bámulnak... főleg az, hogy gyakorlatilag tárgynak tekintenek, és a többség csak a mellemre figyel. Akkor szokott jól esni, ha látom, hogy udvarias a pasas, kedvesen bókol, látom, hogy az arcom is érdekli :D.
2015. ápr. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én kifejezetten utálom, ha néznek vagy idegenek beszélgetni akarnak, utánam füttyentenek. szerintem borzasztóan bunkó és tárgyiasító. nem vagyok egy bombanő, nincsenek nagy melleim, az arcom mondjuk nem csúnya, de nem öltözködöm olyan szupernőiesen. az összes ilyen embert, aki utánam füttyent, meg el akarja kérni a számomat, jól pofánverném. : D 25L
2015. ápr. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ez egy csapda. Általában egy bizonyos pasinak akarunk tetszeni, de mindenki más is megbámul minket.
2015. ápr. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!