Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki epilálja a...

Van itt olyan aki epilálja a bikinivonalát? Nem fáj? Hatásos?

Figyelt kérdés
2010. febr. 21. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:

én az egészet epilálom. dehogynem fáj, hogyne fájna, de a borotvától borostás lesz nagyon hamar, és csak megerősíti. am igen elég hatásos. csak az az egyetlen baj vele, hogy meg kell várni amíg megnő pár mmesre. kozmietikus előtt meg nem szivesen vetkőznék...

16/l

2010. febr. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon fáj? Nem bírom a fájdalmakat. :S
2010. febr. 21. 13:26
 3/4 anonim ***** válasza:

első vagyok

első alkalommal nagyon-nagyon rossz volt, akkor nem is tudtam egyszerre végigcsinálni és szemöldök csipesszel fejeztem be.:D de után már egyre kevésbé fájt. ja és tudom tanácsolni, hogy mielőtt nekiállsz epilátorral vagy gyantával legyen mondjuk max fél centis a szőr mert különben nagyon tépi. szóval vagy borotváld le először vagy vágd le valahogy ollóval.

2010. febr. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Húú! Hát nem igazán nyugodtam meg...
2010. febr. 21. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!