Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Gyulladás miatt lehet?

Gyulladás miatt lehet?

Figyelt kérdés

szóval ki tágítottam a fülem 10mm-re fültágító csigával kb 4 napja toltam be teljesen és gondoltam meg próbálom be tenni a végleges tágítót ami egy 10mm-es orvosi fém karika fültágító,először elölről próbáltam betolni de kb fele akkora a lyuk elől mint a tágító és kicsit se bírtam betolni így megpróbáltam hátulról,hátulról be ment teljesen viszont elől megint csak nem jött ki próbáltam ki tuszkolni de csípett és a lyuk körül a fül rá volt dagadva a fültágító menetes részére így nem bírtam rá csavarozni az elejét se

ez mitől lehet? próbáljak meg várni hátha a gyulladás miatt felvan dagadva a fülem? csak mert a fülcimpám alja eléggé felvan.



2015. ápr. 22. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:
37%
Ismételten, vedd ki azt a szart. Minek vársz válaszokat, ha utána úgyis jelented őket? Szerinted nem logikus hogy ki kell venni, ha be van gyulladva az egész??? Ennyi ésszel szabadlábon..
2015. ápr. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tudod ha tudnál bármit is a fültágítókról akkor tudhatnád azt is,hogy egy fokon normális dolog ha begyullad és nem kértem a *****ból és nem azt kértem,hogy okoskodj és járasd a szád ha sík h*lye vagy.
2015. ápr. 22. 12:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia.Ez velem is előfordult.Várj pár napot,addig vedd ki az ékszert a füledből,ami most benne van.Ha összemegy,összemegy,újra kezded.:|

De az egészséged az első

2015. ápr. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik, hogy te vagy sík hülye, ha neked ez nem egyértelmű, hogy ki kell szedni. Gyulladjon be az egész, üszkösödjön el, és majd műttesd meg, ha ennyi eszed van. Adios! :)
2015. ápr. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!