Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Köldök piercing gyulladás...

Köldök piercing gyulladás esetén valami tanács?

Figyelt kérdés

2 hónapja csináltattam köldök pc-t egy eléggé drága helyen, megadták a módját, steril körülmények között végezték a szúrást. Orvosifémet raktak bele, és viszonylag kis bőrt szúrtak át, mert nem mély a köldököm,hanem inkább hosszúkás. Amit hozzá kaptam kenőcsöt,azzal kenegettem, miután elfogyott, tetrant kenek rá, 1napja pedig Egisepttel is fújogatom.

Kisebb lilaságot látok már pár hete a lyuknál. Nem fáj,nem érzékeny,csak lila. Esetleg valaki tudna valamilyen tanácsot adni,hogy mivel kezeljem, mit csináljak vele, vagy mit ne? Köszönöm.


2014. ápr. 13. 16:30
 1/3 anonim válasza:

Lila? o.O

Pár száz forintért tudsz venni gyógyszertárban fertőtlenítőt, most így hirtelen nem jut eszembe a neve, abba bele mártod a fültisztítót, és be kenegeted:)

2014. ápr. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
én pont múlthét vasárnap csináltattam köldök pc-t és nekem a phlogosolt mondták hogy azzal kenegessem, az amúgy toroköblítő, de az mondta h ezt használjam aki szúrta...eddig jóó
2014. ápr. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2. Valaszolo, neked most milyen allapotba van?
2014. ápr. 15. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!