Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen izzadásgátlót használja...

Milyen izzadásgátlót használjak, hogy ne izzadjak?

Figyelt kérdés
Nem szoktam büdös lenni, nem arról van szó, csak azt szeretném elérni, hogy se büdös se nedves ne legyen a hónajom

2015. ápr. 24. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem a Dove dezodor spray-k beválltak:) sima original a legfinibb illatú:)
2015. ápr. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én exodort használtam, mert nagyon izzadós voltam. Ettől sem büdös, sem nedves nem lett a hónaljam, nagyon sokat segített.
2015. ápr. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
exodor!
2015. ápr. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
kicsit félreértitek....azért épp ennyire nem durva a helyzet , hogy kenőcsök kelljenek , csak egy jól használó izzadsággátló tippre van szökségem. de nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat is
2015. máj. 5. 15:28
 5/5 anonim ***** válasza:

Az exodor nem kenőcs, hanem izzadásgátló spray, csak erősebb, mint a bolti vackok. Ugyanis azokban csak illatanyag van és kb semmi izzadásgátló.

Nekem sem volt annyira erős az izzadás, de zavart nagyon és semmi sem hatott de ez bevált.

2. válaszadó vagyok

2015. máj. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!