Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen izzadásgátlót használja...

Milyen izzadásgátlót használjak hogy ne legyen a pólóm fehér a hónalj résznél? (többi lent. )

Figyelt kérdés
Milyen izzadásgátlót ajánlotok, hogy ne legyen a fekete v színes pólóm fehér a hónalj résznél? (dezodor,stift,golyós)És aminek azért jó illata van. Gondoltam dezodorra is, hogy befújom a hónaljamat csak félek, hogy az hamar kimegy és kellemetlen szagú lesz a hónaljam..Egyébként stiftet használok. 14/F

2012. júl. 26. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez szerintem szer függő

Volt olyam dezodorom ami foltott hagyott

Egy jó pár éve old spice gelt használok az nem hagy foltot

Igaz nem is kenek rá egy kilót, de estig hatásos ha reggel használom.

2012. júl. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Andrea Ilona ***** válasza:
Minél hatásosabb egy dezodor (mindegy milyen kiszerelésben) annál mérgezőbb. Az, hogy foltot hagy, a legkisebb próbléma. Szerintem nézz szét a neten, vannak jó megoldások. Üdv: www.organa.hu csapata
2012. júl. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!!!! Most vettem egy London Playboy dezodort, nagyon jó! És egy FA Sport golyós-at az is bevált!:)
2012. júl. 28. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!