Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A nagyon pici mell tényleg...

Ekvinitus kérdése:

A nagyon pici mell tényleg komplexusokat okoz a felnőtt korú lányoknak, nőknek?

Figyelt kérdés
Mert bármilyen kicsi, nekem sosem volt visszás látvány még a teljesen lapos mell sem, sőt a vékony alkat esztétikusabb csinos kicsi mellekkel mint nagy cicikkel.

2015. ápr. 24. 14:23
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

A kis farok tényleg komplexusokat okoz a felnőtt korú fiúknak, férfiaknak?

Aki nem kezeli helyén a dolgot és a média által nyomott ideált próbálja követni, annak természetesen okozhat.

2015. ápr. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem is kicsi, épphogy van vmi és igen, szoktam kényelmetlenül érezni magamat miatta, már csak azért is, mert ráadásul magas is vagyok. Így gyakran érzem magamat nőietlennek, fiúsnak. Eret azért nem vágok miatta, de tény, hogy magabiztosabb lennék, ha 100%ig elégedett lennék a külsőmmel.

25/n

2015. ápr. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
Max annak akit a média irányít vagy megfelelési kényszere van. Mert amúgy semmit nem számít egyetlen testrész mérete.
2015. ápr. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Sokan, akiknek gyengébb az önbizalma, és esetleg fiatalon többször porig alázták a "szép" lányok, azoknak hosszú távon nehéz lesz megbarátkozni a saját testükkel.


De ezt soha nem a pici mell okozza, hanem lélekben/fejben dől el.

2015. ápr. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
pedig a modelleknek is kicsi melle van!
2015. ápr. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, 2-esnek annyit szeretnék mondani hogy az "épp hogy van valami" pontosan elég nagyon sok mindenkinek, emiatt nehogy fiúsnak érezd magad mert a nőiesség nem a melltaró méretezéssel egyenesen arányos állapot, sőt nincs vele semmilyen összefüggésben. És az is tökéletesen igaz hogy fejbem dől el nem a külsöségekben.
2015. ápr. 26. 20:07
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egyébként az már önmagában tök gáz, hogy egy nő elsődleges funkciója, hogy szép legyen. Valahol nagyon el van b...va a társadalom.
2015. ápr. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A szépségnek mint esztétikai összhatásnak döntő szerepe van hidd el, a részletek szépségének nem kell jelentöséget tulajdonítani!
2015. ápr. 26. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!