Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Megéri vaterán rendelni...

Megéri vaterán rendelni műköröm építéshez cuccokat szettben?

Figyelt kérdés
Csak saját használatra lenne,de mindenhol olvasom,hogy a vaterás rossz minőségű. Ez igaz? De akkor hol rendeljem vagy vegyem meg őket?
2015. ápr. 26. 10:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is most körmös cuccok vásárlás előtt állok csak géllakk szettet rendelek. :) Hát a vaterás biztos nem lesz olyan jó minőségű mint pl a Cristal Nails de az csak tőled függ hogy milyen árkategóriában szeretnél nézelődni. A vatera pedig szerintem nem megbízható mert egyszer az egyik barátnőm rendelt sminkecset készletet de nem jött meg. Szerencsére az eladó vissza utalta a pénzt. :) Mindenesetre én inkább költenék több pénzt jobb minőségre és véleményem szerint megbízhatóbb az eredeti műkörmös rendelős bolt. :9 remélem segítettem :)
2015. ápr. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Te honnan rendelsz? Azért a vaterás uv lámpa is jó lesz,ugye?
2015. ápr. 28. 17:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha már körmözni kezdesz, szerintem inkább vegyél minőségi anyagot. A CN-nek pl vannak kezdő zselés csomagjai, amiben minden benne van a lámpát is beleértve és az ára is kedvezőbb, mintha külön összevásárolnál mindent.

A vaterás meg használt csomagokkal az a baj, hogy nem tudhatod biztosan, hogy mi van a tégelyekben. Sokan vesznek üres tégelyeket és beletöltenek egy adag olcsó, minőségtelen és rossz alapanyagot. Ezt tapasztalatból mondom, mert én is jártam már úgy, hogy megvettem az "alig használt" maradékot és kiderült, hogy nem is az van benne...

2015. máj. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!