Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Piros körömhöz arany csillám...

Piros körömhöz arany csillám és glitter ízlésesen felkenve túl karácsonyias/ünnepi? (KÉP)

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2015. máj. 2. 00:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szép, semmi baj az ha ünnepinek látja valaki. Ünnepled vele a szépségedet azt ugyanis mindennap lehet ünnepelni.
2015. máj. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Hát, a csillám, glitter eleve ronda.


Nem tudom, hány éves vagy, mit csinálsz, de komoly munkahelyre ilyen körmökkel nem lehet menni.

2015. máj. 2. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem szép, nincsen vele semmi baj. Ha nem mondod, akkor eszembe sem jut a karácsony. Nekem az a zöld-piros kombóról jut eszembe, de azt nagyon utálom:)
2015. máj. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem cuki manikűr :) nekem személy szerint a második variáció jobban tetszik, de mind2 szép. Tényleg nekem is az ünnepek ugranak be,de más színnel (pl. Sötét kékkel)nagyon csajos mani ^^ na most meginspirálódzam... lehet én is kipróbálom ezt a csillámos ombre technikát. Ha tetszene,vállald be,azokkal akik meg a körmöd alapján ítélnek el,nem érnek annyit,hogy foglalkozz velük. :)
2015. máj. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
20 felett azért nem vállalnék be ilyen körmöket, szerintem a piros-arany kombóval nincs baj, de választhatnál valami szolidabbat mert ez picit nagyon sok
2015. máj. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Azért megakadt a szemem 1-2 válaszon. Lábamra terveztem ezt a glitteres-csillámos ombré-t mert semmilyen ruhadarabom, sem a körmöm nem mintás, minden csak egyszínű, felakartam dobni kicsit a külsőmet, mindösszesen az ünnepi jellegre kérdeztem rá.

Érdekes.. orvosoknál, ápolóknál, 3 diplomával rendelkező múzeumtörténészek, restaurátoroknak is hasonló körmeik vannnak. Szerintem nem vonható párhuzam a köröm kinézete és az intelligencia szint, valamint a betöltött pozíció között.

2015. máj. 2. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!