Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A tetoválás befolyásolhatja a...

A tetoválás befolyásolhatja a munkáltató hozzáállását?

Figyelt kérdés
pl. ha feltűnőbb testrészeden van tetkó(arc,csuklo)stb.,akkor tényleg nem fognak felvenni komolyabb munkahelyekre? Tapasztalatok?
2010. febr. 22. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Függ a munkahelytől és a főnöktől is.Komolyabb munkahelyen nem nézik jószemmel,ahogy a piercinget sem.
2010. febr. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Most vettek fel egy olyan munkahelyre, ahol rövidujjú a viselet. Csuklóig vagyok kitetoválva..Érdekes lesz. Korábbi munkahelyeken lesz.rták, persze az elején takarva voltak.
2010. febr. 25. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tényleg igaz, hogy van ahol hátrány, vagy éppen kizáró ok a tetoválás
2010. febr. 25. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A tetoválás és a raszta is. De aki keres, az talál, sok visszautasítást kaptam emiatt, de találtam egy helyet, ahol már fél éve vagyok, és betegek, kollegák, imádnak. Én is őket. Ja és ez egy kórház.
2010. febr. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!