Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van olyan magyar webshop ami...

Van olyan magyar webshop ami árban hasonlít az ebayhez?

Figyelt kérdés

2015. máj. 4. 16:24
 1/5 |Orfeusz| ***** válasza:
Csak attól függ, mit akarsz venni. Sok dolog van ami itthoni webshopból olcsóbb.
2015. máj. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sminkecset készletet szeretnék rendelni. Magyar webshopokon 15 ezernél kezdődnek, igaz márkásak. De nekem nem lenne szükségem ilyen professzionális drága termékre. Viszont az ebay-en vannak olyan ecsetkészletek amik 2-3 ezer forintba kerülnek és elég jó minőségük van, és youtube bloggerek videóiból is látom hogy vannak jó minőségű ebay-es ecsetek. Csak sajnos én elég béna vagyok az ilyen külföldi oldalakról való rendelésben.. A városban meg nem igazán fogok tudni pár hónapig nézelődni egészségügyi problémák miatt, de nem is hinném hogy kapható.
2015. máj. 4. 16:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Magyar webshopoknál alapból a postaköltség 1000 ft minimum. És nincs is olyan olcsó webshop mint az ebay. Szerintem rendelj onnan, marha egyszerű, nem igazán lehetséges elrontani.
2015. máj. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem is inkább rendelj ebayről, nekem is van pár ecsetkészletem onnan, és ilyen jó minőséget ilyen olcsón itthon soha nem fogunk kapni.

youtube-on vannak videók, hogyan kell rendelni ebayről. a móni szépségvilága csatornáján is van, elég aprólékosan elmagyaráz mindent.

2015. máj. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a válaszokat! :) megnézem a videót és lehet megpróbálkozom a rendeléssel!
2015. máj. 4. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!