Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az milyen dolog, ha egy 20 év...

Az milyen dolog, ha egy 20 év körüli lányt mindig ugyan abba a cica naciba és balett cipőbe látni?

Figyelt kérdés

2015. máj. 5. 12:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Cicanacit itthonra hordok 14 évesen. Azt gondolnám, hogy nem telik másra. De amíg nem lyukas addig semmi baj nincsen vele...Csak hát cicanaci nem nadrág, nem sokat takar...Khm..
2015. máj. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hogyhogy milyen dolog? Semmilyen. Amíg nem retkes és nem büdös, addig egészségére.
2015. máj. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Balettcipőben? :)

Szerintem nem gáz egyáltalán. Már ha balerinacipőről van szó. Balettcipővel elég vicces lenne.

2015. máj. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Értem, szerintem kicsit gáz, elhiszem, hogy kényelmes szerelés, de leggingsből és topánka cipőből is 1000 féle van, már csak a változatosság miatt sem árt variálni az öltözéket sztem.
2015. máj. 5. 16:21
 5/13 anonim ***** válasza:
70%

És ha van 1000 féle? Egyrészt, lehet, hogy nem telik másra. Mert van ám ilyen...

Másrészt, inkább legyen valakinek egy normális, egyszerű cipője, mint 100 gány.

Harmadrészt lehet, hogy egyszerűen nem érdekli a ruházkodás.


Pl. nekem is van 6 majdnem teljesen ugyanolyan fekete nadrágom, van 2 normális, tartós bőr bokacsizmám és a ruháim 99%-a fekete. Ez is unalmas, ha úgy vesszük, de se kedvem, se türelmem, se időm nincs olyan hülyeségekkel foglalkozni, mint az öltözködés variálása, meg hogy melyik fazonhoz/színhez mi megy.


Szóval maradok az előzőleg leírt véleményemnél, hogy egészségére.

2015. máj. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha a cicanacit rendeltetésszerűen viseli (ergo feneket takaró felsőkkel), és nem látszik rajta, hogy agyon van nyúzva, akkor semmi probléma. Van olyan ember, akinek nem fontos az, hogy variálja a cuccait meg ilyen trendi-olyan trendi legyen. Nekem is pl. alapjáraton egy pár cipőm van egy szezonra (jobban mondva tavaszra és őszre ugyanaz), mert annyira van pénzem. Ha amúgy igényes és csinos, semmi, de semmi baj nincs vele.
2015. máj. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem "rendeltetés szerűen" hordja, rövid felsőkkel, engem nem zavar hogy magában hordja, csak, hogy jó ideje ugyan abban látom, ha kicsit variálná, akkor még tetszene is! De így kicsit cikinek tartom.
2015. máj. 5. 19:57
 8/13 anonim ***** válasza:

Mi van akkor, ha van neki 3 ugyanolyan színű?

És ez neked miért baj egyébként? Miért foglalkozol azzal, hogy mások mennyire variálják az öltözködésüket, az ő dolga. Ha neki jó, hogy "unalmas", akkor a te kedvedért nem fog variálni.

Még az is lehet, hogy jelenleg kisebb gondja is nagyobb annál, mint hogy ilyen hülyeségekkel foglalkozzon.

2015. máj. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
58%
Az azért gáz, hogy azt tartod cikibbnek, hogy nem naponta váltogatja a nadrágját, mint hogy közönségesen rövid pólóval hordja... ez rólad is elmond egy-két dolgot...
2015. máj. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Elmond rólam is 1-2 dolgot. Mit írd már le, nem tudom mit mond rólam? Az pedig nem gondolom, hogy 3-4 egyforma lenne, azt végképp szánalmasnak találnám :D Nem egyszerű nyári leggings, elől és hátul is más, ilyen osztott.

Igazából a véleményekre voltam kíváncsi, hogy ez az egyforma öltözködés nőknél milyen.

2015. máj. 5. 21:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!