Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az milyen dolog, ha egy 20 év...

Az milyen dolog, ha egy 20 év körüli lányt mindig ugyan abba a cica naciba és balett cipőbe látni?

Figyelt kérdés

2015. máj. 5. 12:51
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Érdekesen gondolkoztok ti nők is meg kell hagyni, ahogy az 1 hsz írja nem nadrágnak tartja és otthonra veszi fel, de más részük nadrágként hordja, mindennap látni fiatalabb , idősebb lányokat, rövid felsővel. Tegnap egy kék nylonosba láttam egy fiatalabbat, szerintem suliba jár ebben.
2015. máj. 6. 13:27
 12/13 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy sokan hordják úgy, közönséges meg ízléstelen...
2015. máj. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
En az egyszeruseg kedveert szukitettem a ruhataram, egyforma hosszu es rovid nadragjaim vannak, ingek, polok is egyformak. Igaz azok ugyanazon marka tobb szin. Reggel,amikor felkelek nincs valogatas, aggodas stb. Lehet o is igy van vele.
nov. 26. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!