Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha már mindent...

Mit csináljak ha már mindent megtettem, hogy jobban érezzem magam a bőrömben de még mindig nagyon csúnya vagyok?

Figyelt kérdés
Kifejezetten ápolt vagyok, mindent megtettem, hogy változzak, de a hajam olyan semmilyen színű, egyáltalán nem dús, és lelapul, pedig ilyen volumennövelő sampont is használok. És a legrosszabb, hogy az arcvonásaim iszonyatosan rondák, és azokon sehogy sem tudok változtatni :(

2015. máj. 6. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Látatlanban sajnos nem igazán lehet tanácsot adni.

Talán emeld ki a szemed és használj több sminket.

2015. máj. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mindent mégsem tettél meg, mert a hajad be is festheted, beszáríthatod, göndörítheted, úgy dúsabb kevésbé lapos.

Arcvonásokon segíthet a megfelelő frizura és smink.

2015. máj. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2015. máj. 6. 19:58
 4/8 anonim ***** válasza:
A haj az egyik leglényegesebb. Csúnya lányokat is Nagyon fel tud dobni egy 50-60-70 cm-es haj. Ha nem szépek az arcvonásaid kerüld a sötétebb árnyalatú hajakat.
2015. máj. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A hajadat befestheted, és egy csomó tipp van neten, hogy a különböző arcformákat hogyan kell sminkelni hogy szebb legyen pl itt:

[link] . Nem tudom ilyen "mű" dolgok mennyire tetszenek de mondjuk műszempilla (3d-s az természetesebb) is sokat dob az arcon szerintem ha szépen fel van téve :) meg az archoz igazított szemöldökforma sokat számít.

Biztos nem vagy csúnya ezek alapján amit leírtál, látszik, hogy foglalkozol magaddal de ha nem vagy megelégedve vannak ilyenek apróságok amikkel lehet segíteni :)

2015. máj. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 xpc válasza:
Vegyél fel napszemüveget, emeld ki a fenekedet. Sokkal fontosabb mint a fej.
2015. máj. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat. :D
2015. máj. 10. 01:05
 8/8 A kérdező kommentje:
Egyébként a műszempilla nem az én világom, inkább a természetes szépséget szeretem, csak az meg nekem nincs... Sminket is elég keveset használok (egy könnyed, világos bbkrém, egy picike rózsaszínes pirosító meg szempillaspirál) mert már egy vistagabb szemhéjtustól is olyan mintha behúztak volna nekem egyet. A szemöldökömet magamnak szedtem ki, de szerintem jól sikerült, az arcom összes többi részével van a baj.
2015. máj. 10. 01:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!