Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Intim szőrzetemet eddig még...

Intim szőrzetemet eddig még nem borotváltam le, de most gondoltam egyet és megtettem. Hát nagyon csúnya lett. Fáj is meg nagyon viszket. Teljesen kipattogott :S Mivel kenjem be?

Figyelt kérdés

Interneten találtam egy képet, ami nagyon hasonlít az enyémhez.


[link] Lefelé a 2. kép.


2011. jún. 16. 17:46
 1/7 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy az enyém rondábban kipattogott :(
2011. jún. 16. 17:48
 2/7 anonim ***** válasza:
én is utánaolvastam..Azt olvastam(ami egy ideig jó is volt)hogy borotválás után tusolj le és mosd meg SZAPPANNAL.Aztán kend be valami nyugtató hatású testápolóval.Én baba testápolóval kentem és jóvolt...
2011. jún. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ilyen is lesz, míg borotválod...én bármit kenek rá, bárhogy borotválom, ugyan ilyen, vagy még csúnyább...át kéne térnem a gyantára, de ahhoz megszégyenlős vagyok
2011. jún. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én néha úgy szoktam csinálni az intim borotválást, hogy bevizezem és teszek rá egy kis borotva zselét vagy habot (a páromét, amit az arcára használ) és úgy borotválom le. Sokkal simább és nem pattogzik ki és tovább marad sima és nem sérülök meg!! Ajánlom neked is, hogy így csináld!
2011. jún. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Patikában kapható a saforelle krém, az kifejezetten nyugtató hatású, ilyenekre nagyon jó.
2011. jún. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Elkezdtem kenegetni neogranormonnal. Talán hat valamit.
2011. jún. 17. 16:32
 7/7 anonim ***** válasza:
18:44-es válaaszolóhoz kérdezném hogy baj lehet-e abbol ha a borotvahab a szeméremajkakhoz kerül ..csíp vagy ilyesmi?
2011. jún. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!