Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vans cipőhöz pillanatragasztó?

Vans cipőhöz pillanatragasztó?

Figyelt kérdés
Csak pár hete kezdtem hordani az egyik Vans cipőmet, de már most levált mind a négy oldalán a gumi. A többivel is ugyanez a helyzet. Nem értem miért ilyen szar a ragasztása, azért tíz ezrekért már mást várna az ember.. Arra gondoltam, hogy pillanatragasztóval leragasztanám. Van itt valakinek tapasztalata erről?

2015. máj. 7. 09:41
 1/7 anonim ***** válasza:

vidd vissza ahol vetted, cseréljék ki


ha mégis magadnak kell megcsinálni, akkor vegyél cipőhöz való ragasztót, vagy van deszkás cipőhöz külön ragasztó is, amivel akár lyukat is be lehet fedni


Shoe goo a neve


https://www.youtube.com/watch?v=3Zzd3pJwkoQ


a pillanatragasztó túl rideg

2015. máj. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor mindet vissza kéne vinnem. :D Köszönöm a segítséget!
2015. máj. 7. 10:21
 3/7 anonim ***** válasza:
próbálj meg rá jobban vigyázni, nem létezik hogy magától válik le;D
2015. máj. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nyilván. Biztos az a baj, hogy alacsony vagyok és rengetegszer állok lábujjhegyre. :D Mellesleg kipróbáltam az első válaszoló által ajánlott ragasztót és nap végére az is elengedett szóval még próbálgatok ragasztókat hátha.. De köszi a válaszokat. :)
2015. máj. 9. 14:02
 5/7 anonim ***** válasza:
vettél ilyen shoe goo-t?
2015. máj. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

van még a pattexnek is egy cipúragasztója azt is megpróbálhatod


azért mert lábujjhegyre állsz még nem kéne elválnia

2015. máj. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen. Én sem értem bárki Vans cipőjére nézek senkinek sincs úgy leválva, mint nekem.. Az Authentic és a Slip on-ból az összessel így járok, kivétel az Old Skool. Érdekes:/
2015. máj. 10. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!