Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Blog témák. Téged mi érdekelne?

Blog témák. Téged mi érdekelne?

Figyelt kérdés
Mi az amiről még nincs blog bejegyzés, de téged érdekel a téma/termék/akármi szépségápolás kategóriában?
2015. máj. 8. 20:58
 1/2 anonim ***** válasza:
68%

Én már nem igazán látok ebben perspektívát. Lerágott csont. Minden smink ugyanolyan. A frizuratippeket egymástól lopják. A blogsablonok is ugyanolyan fantáziátlanok. Az épp felkapott termékek azonnal kikerülnek, mert ha nem kapják meg tesztelésre, akkor is bemutatják, mintha muszáj lenne. Olyan termékeket is mutogatnak, amiket itt max rendelni lehet zömében nevetséges áron. Kipróbálják az összes házilagos csodamódszert. Ha már semmi ötlet, jöhetnek a tag bejegyzések. Nagy klisé az összes.

Pár éve még volt értelme egy-egy igényesebb blogot indítani, de most? Kár időt és pénzt fecsérelni rá.

Én egy őszinte és kreatív blogot látnék szívesen, ami nem innen-onnan összeszedett félinfóknak hisz, hanem mondjuk tudományos alapon elemzi az összetevőket és nem antalvaliszerintrossz szinten. Konkrét termék nincs, ami érdekel, rákeresek és az első 280 találatból elolvasok hármat, ami ugyanazt írja úgyis kb. Ha tudsz valami újító és egyedi sminket, körmöt, akkor hajrá, de a pinterestről meg innen-onnan "inspirált" munkák nem számítanak annak.

Egyébként amiről szívesen olvasnék, az a régi idők szépségápolása, szokásai! Meg a már rég nem gyártott, nosztalgikus termékek. Ezekről viszont egy tizen-huszonegypár éves nem tud hitelesen írni.

2015. máj. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
én is egyetértek az előzővel
2015. máj. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!