Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mik azok a témák, amik a...

Mik azok a témák, amik a férfiakat érdeklik? Elsősorban pasik válasza érdekelne!

Figyelt kérdés
2010. júl. 21. 23:56
 1/7 anonim ***** válasza:
hüvelygomba
2010. júl. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kössz!
2010. júl. 22. 00:17
 3/7 anonim ***** válasza:

A hüvelygomba nem rossz, bár abból is inkább a hüvely. Egyébként meg a lányok.

Ezenkívül még rengeteg minden, de ez emberenként más és más.

2010. júl. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Most az egészségen belül, vagy csak úgy nagy általában? Engem egy csomó minden érdekel, amivel létrehozhatok valamit. Az alkotás érdekel. Hangszereken játszani, zenét szerezni, képeket szerkeszteni, rajzolni, festeni, írni, fórumozni, olvasni, tanulni, tanítani...


Szvsz minden embert más-más érdekel. Ez nem bontható egyszerűen kétfelé, hogy nők és férfiak. Természetesen egyszerű lenne általánosítani, hogy a férfiak szeretik a sportot, a nőket, a finom kajákat, a szerelést, csak hát ez nem feltétlenül igaz mindre. Engem pl teljesen hidegen hagynak a sportok, az ezermesterkedéshez meg kétbalkezes vagyok. A finom kajáktól és italoktól pedig el vagyok tiltva. Ennyi.

2010. júl. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
matematika, bár lehet túl sok matematikus barátom van.
2010. júl. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez a férfikat mi érdekli, meg nőket mi érdekli dolog csak üres sztereotípia, persze a legtöbb nőt a férfiak érdeklik vagyis hozzájuk vonzódnak a férfiak meg a nőkhöz általában.
2010. júl. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tök mindegy. Olyan férfit találj, akivel vannak közös témáitok, és ne azt keresd, hogy mi a bűvös varázstéma, ami az összes férfit érdekli, mert ilyen nincs. Mert teszem azt ha téged nem érdekel a foci, de úgy akarsz beszélgetni róla, mintha érdekelne, akkor te fogod rosszul érezni magad közben, hogy nem vagy önmagad, és ez nem egy tartós kapcsolat alapja. Engem egy csomó minden érdekel, de csak ha kellemes a beszélgetőpartner. Az apámmal például pont a legkedvesebb témáimról nem akarok beszélgetni, inkább valami hülyeségről.


43F

2010. júl. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!