Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 15 évesen piercing túlzás?

15 évesen piercing túlzás?

Figyelt kérdés
15. születésnapomra szeretnék majd Side Labret ajakpiercinget. Mennyire roncsolja a fogakat, fogínyt (ha roncsolja)? Valakinek vannak jó/rossz tapasztalatai piercinggel kapcsolatban? Annyira nem vagyok biztos benne hogy akarom, mert lehet később megbánom ha ottmarad a nyoma. De nagyon tetszik nekem.

2015. máj. 8. 21:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
20%
cigizni nem akarsz bzzmeg?
2015. máj. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igaz, hogy a "Szépség és divat" kategóriába soroltam, de nem azért szeretnék mert ez olyan "menő", hanem mert tényleg tetszik, de az egészségem is fontos, és nem akarok később belőle bajt.
2015. máj. 8. 21:50
 3/11 anonim válasza:
100%
Szerintem ha szeretnél és tényleg tetszik akkor nincs akadálya. (persze csak szülői beleegyezéssel).
2015. máj. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem túlzás. én is a 15. szülinapomra csináltattam, a szám jobb oldalára került patkó piercing :) nem bántam meg, most is megvan, jelenleg 7 piercingem van (fénykoromban volt az 10 is)

nem vettem észre, hogy roncsolta volna a fogaimat, ínyemet, de előfordulhat ilyen is.

ha kiveszed, és beforr, nem marad durva nyoma, főleg ha mondjuk csak egy kisebb, 1.2-es ékszer van bent. maximum egy kis világos pötty :)

2015. máj. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Most az utóbbi időben nagyon felkeltette az érdeklődésem és megtetszett. Szüleimnek nem mondtam még, de dönteni sem tudok. Felszoktam tenni magamnak a kérdést: "Legyen mert tetszik, vagy ne legyen és nem lesz baj?"
2015. máj. 8. 22:03
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tönkretette 2 fogamat, szóval nem érte meg, de nekem alapból sincsenek erős, jó fogaim... sose voltak. Ja és vedd azért figyelembe hogy egyáltalán jól áll-e.
2015. máj. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem túlzás!
2015. máj. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%
Hát szerintem meg túlzás. Nyárra belefér, de sulikezdésre inkább kivenném.
2015. máj. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 14 évesen csináltattam az elsőt és azóta is a piercing szerelmese vagyok (23 éves vagyok). Úgy van ahogy az egyik válaszadó írta, attól függ mennyire marad nyoma, hogy milyen vastag a piercing szár. Pl ahol 1.6-os volt nekem ott elég durván látszik a helye, ha akarnám simán átszúrnám piercinggel... Egyébként kapható bioplast (szilikon) piercing szár is, ami kifejezetten antiallergén és nem árt a fogaknak! Szerintem bánod meg ha megcsináltatod.
2015. máj. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
*nem
2015. máj. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!