Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk, ti az alacsonyabb vagy...

Fiúk, ti az alacsonyabb vagy a magasabb lányokat szeretitek?

Figyelt kérdés

A magas fiúknak is alacsony barátnöjük van.

A kicsi lányok aranyosak, míg a 168-172 közöttiek, mint én, már túl magasak. Vagy nem? Pontosan 168-9 vagyok és 17 éves.


2015. máj. 9. 17:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
En viszonylag magas vagyok 187centi hat olyan 170centiig meg jo onnantól télleg magas 16/f
2015. máj. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
én 178 cm vagyok, 15 éves és lány.. na, kinek "rosszabb"?
2015. máj. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
54%
Én nagyon nem szeretem a magas lányokat, de te még nem vagy az.
2015. máj. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%

Ideális vagy:)

Ha szereted a 12-15 centis magassarkúkat akkor is elférsz mellettem:D

Amúgy te szerintem még aranyos vagy, ami nekem már magas az a 180+, de ez is csak azért mert akkor mellém semmi magassarkút nem tudna felvenni, viszont így bármit felvehetnél.

185cm vagyok és csak hogy nem vagyok se öreg, se fiatal 18:)

2015. máj. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

már kezdem úgy érezni, hogy ha minden fiú a 160cm-es lányokra bukik, akkor én majdnem 170cm-esen már nem is lehetek sehogysem aranyos?

egyik helyen azt írtátok itt, hogy egy magas lány férfias, bármit tesz, sehogy sem lehet aranyos és csinos, a magassága visszataszító...

nem értem, hogy ez hogy függ össze.

2015. máj. 9. 18:10
 6/16 A kérdező kommentje:
nem mellesleg 55kgosan nem érzem magam kövérnek. se aránytalannak vagy deszkânak...
2015. máj. 9. 18:12
 7/16 anonim ***** válasza:
20%
Most mondtam el, hogy te egyáltalán nem vagy magas. Nem ettől függ, hogy mennyire vagy vonzó
2015. máj. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem úgy értették hogy a 180+-os lányok már férfiasak. Ezt gondolom arra értették hogy nem szép ha egy lány ennyire magas.


Amúgy nem értem mire írtad ezeket. Mindenki írta hogy arányos vagy és semmiképp nem lehetsz magas. Erre meg olyat írsz hogy nem érzed magad nőiesnek meg hogy nem vagy deszka stb. Ilyet senki nem mondott

2015. máj. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

egy szóval sem említettem, hogy ti mondtátok, azt írtam, hogy itt (ezen az oldalon).

és ezért mondtam, hogy egyböl a magasság miatt már férfias.

azért 170 cm nem a legalacsonyabb ember.

a többi is emiatt volt, hiszen attól még se egyik, se másik nem vagyok. csak egy átlagos, vékony lány..


bocsi, kicsit félreérthetöen fogalmaztam. :D és ti nem láttátok a sok magas lány ellenes válaszokat :/

2015. máj. 9. 18:21
 10/16 anonim ***** válasza:
Én 180 magas vagyok, soha nem érdekelt hogy milyen magas a barátnőm. Bár tény hogy velem egyforma magas sosem volt. :) De két barátnőm is 170 és 173 magas volt. Teljesen rendben volt. Mostani párom 160, és nagyon szeretem :) Olyan cuki és törékeny. De ez én vagyok, egyik haverom meg azt mondja minél magasabb annál jobb :D Ő a magas vékony lányokért van oda, szóval tényleg ízlések és pofonok.
2015. máj. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!