Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! A magasabb vagy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! A magasabb vagy az alacsonyabb lanyokat szeretitek? Ha az alacsonyabbakat akkor miert?

Figyelt kérdés

Nagyon erdekelne engem,hogy miert az alaconyabb lanyokat szeretitek (akik szeretik), :D .. Mar meg kerdeztem egy par ismerosomet es azt mondtak,hogy az alacsonyabb lanyokat szeretik,mert konnyebb oket meg csokolni, az egyiknek tetszett is,hogy alacsony vagyok...:/

Viszont en nagy utalom,hogy ilyen alacsony vagyok csak 168 cm...es neha eleg kellemetlen nekem,hogy egy letra all melletem, en meg olyan alacsony vagyok..://

Koszonom a valaszokat!



2013. aug. 2. 13:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%

Magasabbakat, én sem vagyok alacsony főként ezért, másrészt csak másabb úgy csókolózni hogy nem kell a fejemet lehajtani teljesen, gondolom nőni fogsz még

175cm vagyok

21/F

2013. aug. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 schocko ***** válasza:
Ez a kérdés már ki lett tárgyalva, nézz utána!
2013. aug. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%

Haha, jó neked, én csak 157 cm vagyok kb. :D De semmiben nem gátolt eddig. :)

18/L

2013. aug. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Hozzám a magas lányok illenek, de valahogy nálam nem számít a magasság :D


20f, 188cm

2013. aug. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%

Az alacsonyabbakat.

Bár a magasabbakkal sincs feltétlenül bajom.


Egyszerűen mert csak :D

Aranyosabbak néha,vagy nem is tudom.

18/F

2013. aug. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

3#..huha...:D

Biztos,hogy fogok meg noni!

Koszonom a valaszokat! :)

2013. aug. 2. 15:01
 7/14 anonim válasza:
84%
168 centivel szerintem nem vagy alacsony. Nálam egy lány magassága abszolút nem befolyásoló tényező. Ismerőseim között vannak igazi kis ,,zsebbombázók", és 180 körüli lányok is. Mindkét csapatban vannak abszolút bejövősök. Ez alapján nem tudnék dönteni. Teljesen lényegtelen adat. Az alacsonyabb lányoknál, ami szerintem imponáló, hogy olyan kis aranyosak, ahogy felnéznek rám. Okvetlenül is úgy érzem, én vagyok a bátor védelmezője :) Akkor van gond, ha a csaj lényegese nagyobb a kandúrnál. Gimiben jártam úgy, hogy fordultam ki a folyosón, és szembe találtam magam egy ilyen szép szál 185 körüli (+magassarkú!) lánnyal. Hirtelen nem tudtuk kikerülni egymást. Azt még leszólt nekem onnan a felhők közül; ,,Na mi lesz már kicsi?" Már akkor 180 felett voltam pedig... Ez esetben már tényleg van egy hangyányi előnye egy kisebb csajnak.
2013. aug. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az alacsonabbakat.Azért, mert cukik és azért, mert én is az vagyok, és hátha még náluk van valami csekély esélyem.
2013. aug. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ja, és én 167 centi vagyok, 17 éves srác létemre, szóval gondolhatod...
2013. aug. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

168-al nem vagy alacsony.

Még ha 160 alatt lennél.

Egyébként az alacsony lányok azért tetszenek, mert kis aranyosak. :) Szóval nem baj ha "alacsony" vagy. Egyébként nem vagy az!

2013. aug. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!