Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi az oka hogy nálam nem hat...

Mi az oka hogy nálam nem hat az IPL kezelés? 20 kezelésen vagyok túl és a kezelt terület ép olyan mint előtte!

Figyelt kérdés

Millió helyen végeznek IPL-t, mindenhol ezt a (kamu???) dumát nyomják:


A lézer a sötét pigmenteket célozza meg. Megsemmisíti a hagymákat, így a szőrszálak 10, vagy 14 nappal később kihullanak. A lézer az aktívan növekvő szőrszálakat képes eltávolítani, de ez körülbelül 25%. A módszer a nyugalmi állapotban lévő szőrszálakkal szemben hatástalan. A tökéletes eredmény elérése érdekében legalább hat kezelést kell alkalmazni, de még így is lesznek olyan szőrtüszők, amik túlélik.



Legalább 6 kezelés? Oké. Biztos ami biztos kerekítsünk legyen 10 és akkor már ráhagytunk bőven.

Nos kérem nekem 20 alkalmas volt, amit 2 x 10 felosztásban végeztettem két cégnél (nem lehet azt mondani hogy pancser a cég mert kettő cégről van szó és mindkettő csak nem pancser).

Mellkas + hónalj szőrtelenítés lett volna (ffi vagyok), fehér bőr fekete szőr a lehet legideálisabb.


Az eredmény? Egy NAGY NULLA!


Semmivel nem lett kevesebb a szőr, nemhogy szőrtelen nem lettem tehát, hanem tök ugyanolyan vagyok mint előtte.


Kérdésem: hogy lehet hogy semmit se hatott?


Barátnőm a lábát csináltatta, eredmény dettó. Nála se történt semmi.


2015. máj. 12. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Ilyennel én is találkoztam, barátnőm(lány vagyok) csináltatta de neki is vissza nőtt. Ott azt mondták hogy genetika, van akinél örökre kihullik és van akinek visszanő.

Én nem lézereztetnék mert nem bizok benne egészségügyi szempontokat figyelembe véve. Maradok a gyanta/borotva párosnál inkább.

2015. máj. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát nálam nem volt gond a visszanövéssel mert eleve ki se hullott.
2015. máj. 12. 14:40
 3/5 A kérdező kommentje:

sajnos a gyanta borotva nem opció nálam

borotva értelmetlen reggeli borotválás már délutánra borostás


gyanta: fájdalmas és pár napig tart. még egy hétig se.

a kozmetikusok kamuja: 2-3 hét de akár 1 hónap is!

ugyan.



epilálást még nem próbáltam, de hatása a gyantáé lehet, vagyis semmi értelme

2015. máj. 12. 14:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Olyanról hallottam, hogy akinek a szőre tartalmaz vörös vagy arany árnyalatot arra nem mindig hatásos.
2015. máj. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát nekem mezei fekete
2015. máj. 12. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!