Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Intim testrész borotválása...

Intim testrész borotválása után 1-2 nappal piros pöttyös lesz és fáj, mit csináljak?

Figyelt kérdés

nagyon erős fekete a szőröm mindenhol, ritkán de intim helyen is szoktam borotválni, viszont 1-2 nap múlva ahogy nő minden egyes szőrszálnál piros lesz és fáj, és ez kb 2 nap alatt múlik el teljesen, gyantát vagy eplilárot ne is írjatok, mert azt majd inkább pár év múlva

azt olvastam pár helyen hogy radírozni kell, viszont nem tudom hogy előtte vagy utána, vagy mikor

17/l

köszi a válaszokat



2015. márc. 5. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Fertőtleníteni szoktál utána? És hidratálni? Valami természetes szerrel persze... ne bolti hidratálóval.
2015. márc. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nem szoktam semmit csinálni vele

fertőtleníteni mivel kell?

2015. márc. 5. 19:09
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyakran cserélj borotvát, miután végzel, fújd le a bőröd fertőtlenítővel (pl. Octenisept), és naponta 2x hidratálj. Nekem a babaolaj jött be vizes bőrre kenve, de használhatsz érzékeny bőrre, vagy babáknak készült testápolókat, vagy természetes vajakat/olajokat is.
2015. márc. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az erős szőrnek ez az átka,főleg,ha érzékeny bőrrel párosul. Én mindent kipróbáltam,akkor is ilyen maradt. Most már csak rövidre és fazonra vágom.18L.
2015. márc. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!