Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szőrzet ritkítása valami...

Szőrzet ritkítása valami krémmel vagy bármivel, lehetséges?

Figyelt kérdés
férfi vagyok és túl szőrös a combom meg a seggem :D hosszú és sűrű, göndörödik és nem tetszik. férfiként a teljes szőrtelenítés nem jön szóba, inkább leszek túl szőrös lábú mint szőrtelen :D így csak valami ritkítás kéne, hogy ne nőjön ennyire sűrűn vagy ilyen hosszan, van erre valami krém vagy bármi?
2015. máj. 12. 18:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Van ilyen szőrtelenító krém(DM),én azt fenn szoktam hagyni kb. 5-6 percig.Ha kevesebb ideig hagyod,mondjuk csak 2 -3 perc erejéig,akkor nem szedi ki teljesen :D De ezt elég gyakran kell alkalmaznod.Meg egy lábra nme keveset kell kenni :)
2015. máj. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A szőrtelenítő krém olyan mint a borotva, csak hatásidőtől függően nem hat minden szálra. Tehát csak a bőrön kívüli részét a szálaknak marja le vegyileg, ami vissza fog nőni szinte olyan gyorsan mint ha borotválnád. Szerintem ronda lehet az eredmény.


Én lányként (sajnos elég férfias a szőrzetem, hosszú, sűrű, sötét) szoktam néha azt csinálni, ha hosszúra nőtt a szőrzet tél folyamán, hogy hajnyíróval, vagy borotvagéppel végigmegyek párszor a lábszáron és combon, s akkor egyes szálakat szinte tövéből vág le, másokat olyan fél centisen hagy. Ez pont jó, pl. tél vége felé, mikor már felvennék világosabb harisnyát, de nem látszik át a rövid szőrzet, s epilálni/borotválni is sokkal könnyebb a rövid szőrt, mint a pár centist.


Konkrétan ritkítani szerintem csak gyantázással, epilálással lehet, de az is csak látszólagos, mert annyi, hogy nem egyszerre nő vissza a szőrzet, s eleinte gyérebbnek tűnik, amíg rendszeresen csinálja az ember.

2015. máj. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!