Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Gyantázásról szőkítésre?

Gyantázásról szőkítésre?

Figyelt kérdés
Sziasztok az van, hogy eddig gyantáztam a bajuszomat, de most át szeretnék térni szőkitésre. Az a helyzet, hogy még nincs kinőve minden szál, de már eléggé látszik, szóval képtelen vagyok megvárni mig kinő mind. A kérdés tulajdonképpen az lenne, hogy ha most kiszőkitettem, akkor nagyon gáz lesz majd az utána növő szálak miatt? Vagy majd csak simán eleinte gyakrabban megyek szőkítettni, míg meg nem lesz az összes..? :D

2015. máj. 13. 15:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem értem miért most akarsz szőkíteni?! Szedd ki csipesszel és kész, 1 perc alatt megvan. A szőkített szőr szinte "világít", mert sárgásan csillog a napfényben, feltűnőbb mint a sötétebb szőr.
2015. máj. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, az egyik barátnőmnek is szőke és nagyon látszik neki.
2015. máj. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!