Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a képen...

Mi a véleményetek a képen szereplő lányról? Mi tetszik rajta és mi nem?

Figyelt kérdés
[link]

2015. máj. 14. 18:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
66%

Tetszik hogy kedves arca van, szép fehér bőre, kék szemei.

Ami nem tetszik, hogy kissé pufi a feje, túl sötét a haja és szemöldöke a bőréhez. Na meg nem is áll jól neki ez az összekötött haj.

2015. máj. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
szép de kicsit furi
2015. máj. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
47%
Jajj nekem az ilyen pántlikás giccs feeling nem jön be. Amúgy lehet szép a vayg, de így 0 pont.
2015. máj. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem hordok pántlikát élőben. Ez csak ilyen 'egyszer felvettem mert kiváncsi voltam hogy hogy áll' pántlika :D
2015. máj. 14. 18:10
 5/16 anonim ***** válasza:
89%

:) Akkor jó. Különben nagyon szép a szemed, a szemöldököd különösen tetszik. Gyönyörű tiszta a bőröd. Szóval szép vagy nagyon :)

'Pántlikás':)

2015. máj. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
40%

Nekem így nem tetszik.

Szerintem ez a beállítás előnytelen. Hosszú kiengedett hajjal vagy kendő (vagy mi) nélkül biztos jobban tetszene az összkép:)

Egyébként van pasid miért érdekel a mi véleményünk?

2015. máj. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Koszonom a kedves szavakat. A szemoldokos resznek kifejezetten orultem mert a sajat kezem munkaja (nem kozmetikuse). :) es van baratom. De erdekelne olyan emberek velemenye, akik nem ismernek es elfogulatlanul mondanam velemenyt. :)
2015. máj. 14. 20:27
 8/16 anonim ***** válasza:
A szemöldököd nem tetszik, kicsit mű hatást kelt, egyébként nem rossz ez. 6-7 pont tetszés szerint, nálam inkább 7-es vagy.
2015. máj. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A szemöldököd és a szemed nagyon szép,a hajad viszont jobb lenne kiengedve
2015. máj. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ez így nagyon paraszt menyecskés, az összhatás. Megnéznék rólad egy normális képet is.
2015. jún. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!