Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagy és kampós az orrom....

Nagy és kampós az orrom. Teljesen önbizalomhiányos vagyok miatta. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Plasztikai mutethez nem vagyok eleg idos.:/

Lany vagyok es borzalmasan utalom ezt magamban. Mar ismertetojegyem az oriasi orrom:(

Gyulolom ha valaki oldalrol nez, fenykepez stb.

Ugy erzem, emiatt sosem fog senki belem szeretni.

Egyszeruen utalom magam miatta:(((

Folyton takargatom a kezemmel, hajammal.

Mit tegyek? Annyira rossz ez igy.:'(


2015. máj. 14. 18:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem is nagy:(

Ha akarsz küldj privibe képet

14/l

2015. máj. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Túl sokat foglalkozol a külsőségekkel...
2015. máj. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ezzel nem tudok nem foglalkozni...://annyian bantottak piszkaltak mar miatta. Tudom h nem kene a lelkemre venni de nem vagyok kepes elengedni a fulem mellett az ilyen dolgokat. Sokat sirtam mar miattuk:///
2015. máj. 14. 19:02
 4/9 anonim ***** válasza:
Amig magadat nem tudod elfogadni, szeretni, mas sem lesz kepes erre. Mosolyogj sokat, az mindenkinek jol all! Ha egyebkent apolt vagy, nem hanyagolod el a borod, apolt a hajad, normalisan oltozkodsz, nem hiszem, hogy problema lenne. Orulj neki, hogy elsz es egeszseges vagy, lehetne nagyobb problemad is..
2015. máj. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

És kit nem piszkálnak? Engem is piszkáltak minden hibám miatt, mégsem sírtam miatta és nem is érdekelt. A pasiknak meg a hibáim ellenére is tetszek. Nekem is nagy az orrom, szeplős az egész fejem, csúnyák a fogaim, nincs mellem... soroljam még? Ennek ellenére nem vagyok ronda, és el tudom magam fogadni, kihozom a legjobbat magamból, jó testem van a sporttól, edzéstől, mindenki dicséri, szép a hajam, nőiesen és előnyösen öltözök, stb. Ezek mellett senki nem keresi rajtam a hibákat.

Ha meg annyira zavar az orrod majd megműtteted később, addig meg ne foglalkozz vele, mert úgy sem tudsz vele semmit csinálni.

2015. máj. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Küldj képet légyszives :)


Egyébként nekem is nagy orrom van, ami előlről nem szembetűnő, viszont oldalról látszik. Szinte kiáll.

És nem a legszebb látvány, de még sosem mondták, hogy csúnya lennék emiatt.


Látod, mégis van 1 párom sok ideje, aki szeret, és én vagyok neki a legtökéletesebb.

Amint nem fog zavarni téged, másokat sem!! :)))


És ezt így örököltük sajnos, én apukámtól.

A műtét viszont elsülhet rosszul is, így és nem vállanám.


Ha tényleg annyira feltűnő, akkor hangsúlyozz más dolgokat magadon! Pl. kirívó hajszín; szem hangsúlyos sminkelése; rúzs az ajkakon..

2015. máj. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%

gyűjtsd a pénzt és nézz utána az orvosnak a munkáinak addig.

aztán 18 évesen megcsináltatod.

2015. máj. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek egy lányt az évfolyamból, akinek "nagy és kampós" orra van, és a felső állkapcsa kicsit előrébb áll. Mikor először megláttam az évnyitón, azt gondoltam csúnya, de miután többször is belefutottam szünetekben, egyszer-kétszer még beszéltem is vele, volt időm jobban megnézni és rájöttem, hogy igazából borzasztóan szép, és ehhez az orra csak amolyan különlegesség. Nem viccelek. Lehet te úgy érzed, hogy ez keseríti meg az életed, és lehet hogy kulturálatlan ostoba emberek piszkálnak miatta, de attól még lehetsz szép, és biztos vannak emberek, akik így is gondolják, csak nyilván mindenkinek más jön be esztétikailag. Viseld büszkén az orrod, hidd el, jó az úgy ahogy van:)
2015. máj. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérdező tanulj meg sminkelni és senki nem fogja észrevenni az orrod!
2015. máj. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!