Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy segítsek a súlyosan...

Hogy segítsek a súlyosan önbizalomhiányos barátnőmön?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm, az utobbi időkben nagyon önbizalom hiányos lett. Mindig is az a csúnyavagyokutálommagam típusu lány volt, de ez most mégdurvább.. Mindig olyan képeket nézeget, amin olyan emos hajú bociszemű lányok vannak \facebook-s idézetes oldalakon nagyszámban fordulnak elő, álltalában szőkék\ és mindig azt mondogatja, hogy ő is ilyen szép akar lenni. Nen az a legszebb lány, de nem csúnya. Mondom neki hogy szép vagy, meg hogy értékeld magad, de nem tudok hogy segíteni neki. 15 évesek vagyunk, én teljesen az ellentéte vagyok, attól is félek, hogy én elnyomom őt.. Kicsit önző vagyok, de én őt nagyon szeretem, és bánt, hogy ígx látom. Miz csináljak, hogy valahogy segítsek rajta? Mit mondjak nrki? Vegyek neki ajándékot vagy mi? Előre is köszönöm a válaszokat! 15\L
2012. aug. 10. 20:54
 1/2 anonim válasza:
100%

Hát,ha szép...akkor valami faces szépségversenyre benevezheted....

És ha nem fog nyerni,legalább látja majd,hogy van,akiknek tetszik.

Mutass neki csúnya lányokat,mondván,mit szólnál ha ilyen lennél!? Na látod,szegénykém tényleg csúnya.

Mondd neki,hogy ne sajnáltassa magát,attól még nem lesz jobb.Még nagyobb bajt csinál,hisz aki negatív dolgokon töpreng,megcsúnyul.Ha pedig pozítiv dolgokon,megszépül a lelke.És ez,a külsejére is kihat.Képzelje el,hogy Ő egy szőke bombázó,csak még nem jött el az ideje,hogy megmutassa.Mondd neki,hogy 18 éves koráig,a lelkével foglalkozzon,aztán 18 évesen váltson stílust.Lehengerlő lesz.Bábból,pillangó.Értékelni fogják.

2012. aug. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem kérdezd meg, hogy különösen mivel is van baja. ha a ruháival,akkor kísérd el a ruhaboltba/turkálóba és válasszatok neki közösen új ruhákat, ha azzal, hogy karikásak a szemei mindig, akkor ezen is lehet segíteni, vagyis nekem bevált egy módszer stb. először ezt kéne kideríteni aztán majd írd le és segítek ahogy csak tudok :))
2012. aug. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!