Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy legyek szebb vagy népszer...

Hogy legyek szebb vagy népszerűbb?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, ,,az osztály rondája'', ráadásul nem vagyok sem túl okos, sem túl vicces, sem egy nagy társasági ember. A belső tulajdonságaimon próbálok változtatni, de a külsőmön nem lehet. Szüleim nem engedik, hogy befessem a hajam, vagy sminkeljek, ez még gázabbá tesz. Ráadásul fogynom is kéne legalább 5-10 kilót, de hiába sportolok, nem segít. Mit csináljak?
2015. máj. 16. 15:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Sporttól önmagában ne várj változást, ha mellette az étrended nem olyan, amilyennek lennie kell. 1 dekát sem fogsz fogyni, ha mozgás mellett össze-vissza eszel.


A külsődön a hajszínváltás segít a legkevésbé. A frizurád legyen rendben, olyanra vágasd, ami jól áll. Ezen kívül bizony nem butaság az, hogy a ruha teszi az embert. Nagyon is számít a megjelenés szempontjából, hogy mit veszel fel. Nem márkás, drága cuccokra gondolok, hanem szép darabokra. Én turkálóból öltözöm, mégis mindenki megdicsér, hogy milyen csinos vagyok, tehát a jólöltözöttség nem pénz kérdése.


És természetesen az igényesség is roppant fontos. Legyen rendben a bőröd, szemöldököd, ne legyen zsíros a hajad, legyen ápolt, szép kezed/körmöd.

2015. máj. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az első jól írja. Fogyásnál legfontosabb a megfelelő étkezés... ha ez megvan akkor ettől is simán fogysz. A sport erre rásegít. 5-10 kilót könnyen le lehet adni, főleg ha eljársz futni is minden nap.

Legfontosabb a hozzád illő frizura és ruházat. Ápold a bőröd hogy szép legyen, meg persze a hajad is. Járj szép csajos ruhákban, az már magában félsiker ha jólöltözött tinicsaj vagy, mert igen ritka.

2015. máj. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az előzőek jól megírták, nem fogsz fogyni, ha sport mellett zsírban tocsogó kajákat eszel, és cukros üdítőket iszol. Igyál vizet! Egyél elég tápanyagot, te magad készítsd el az ételed, ne készen vedd, vagy rendeld! A gyorskaját felejtsd el szépen.


Mondd meg az őseidnek, hogy 15 évesen nyugodtan megengedhetik, hogy halványan sminkelj.

2015. máj. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!