Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha azt mondod egy lánynak,...

Ha azt mondod egy lánynak, hogy nem vagy jóképű és nem ellenkezik, akkor ő is azt gondolja?

Figyelt kérdés

2015. máj. 17. 19:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

igen

vagy tudja, hogy te nem tartod magad rondának és csak azt szeretnéd, hogy dicsérgessen

2015. máj. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez esetben teljesen mindegy a lány mit gondol! Bunkó paraszt vagy!
2015. máj. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Magamra gondoltam kedves második... Hogy én nem vagyok jóképű.

Elsőnek köszi a választ..Akkor sajnos felesleges strapálnom magam vele...:(

2015. máj. 17. 19:19
 4/12 A kérdező kommentje:
Úgy értem,tényleg nem tartom magam annak.. Sajnos..De ez van ,ezt kell szeretni:/
2015. máj. 17. 19:20
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy azt gondolja... de mégis erre mit lehet mondani? Én max azt gondolom magamban, hogy "mi a frászt számít ez?". Utálom mikor egy pasi rosszakat mond magáról vagy sajnáltatja magát és várja hogy dicsérjék... nem egy érett viselkedés.
2015. máj. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igazad van...Bocsánat..
2015. máj. 17. 19:28
 7/12 anonim ***** válasza:
61%
Ne kérj bocsánatot! Tudod mit gondolok? Hogy mindegy, hogy egy pasi jóképű-e vagy sem. Lehet jóképű, de közben olyan, akivel két szót nem tudok beszélni. És lehet, hogy nem jóképű, de olyan hangja van, hogy elájulok ha megszólal. Vagy olyan társalgó... vagy olyan a mosolya... úgy tud nézni. Vagy bármi mástól FÉRFI. Hát, ennyi. 37N
2015. máj. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A jó kinézetet és a magabiztosságot nagyon szeretik. Lehet, hogy nem a kinézeteddel van baja, hanem a magabiztosságoddal. Amikor azt mondod, hogy nem vagy jóképű, akkor nem sugárzod a magabiztosságot, amire vágynak, és ez önmagában elég lehet a rossz hangulatához, nem kell, hogy még csúnya is legyél.
2015. máj. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

az ilyesmi csak akkor jön ki jól ha igazából jóképű vagy.

egyéb esetben és főleg ha komolyan is gondolod,akkor alacsony önértékelésről árulkodik,ami mondhatni az 1es számú nőriasztó.

2015. máj. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Minek vitatkozzon?
2015. máj. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!