Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ugyanolyanra visszanő? Fog...

Ugyanolyanra visszanő? Fog erősödni?

Figyelt kérdés
eléggé szörös a kezem és sztem csunya..anyukám kozmetikus.. ő aztmondta nem szedi le nekem és neis borotváljam mert csak megerősödik stb.. meg h nem azt nézik meg blablabla:) na szóval én akkor is leborotváltam és még nem nőtt vissza csak egy picit ..rövid szálak és nem is oylan sötétek? egy idő után ugyanolyanra visszanő? vagy ritkább lesz?
2010. febr. 25. 15:43
 1/2 anonim ***** válasza:

borotválástól nem lesz ritkább.

ha nem volt erös akkor erösebb lesz, viszont a gyanta is megerösíti ha nem volt erös,de évek alatt elkezd kikopni, de ehhez rendszeres gyantázás kell.

én a kezemen nem szedetem mert alig látszik, ez pl csak erösebb lenne, de ha fekete lenne mindenképpen leszedetném.

ha már elég idös vagy anyukád minden hónapban leszedheti. én kb 15 éve szedetem alábamon és tök sokat kikpott.

2010. febr. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2010. febr. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!