Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ezt a szemöldököt hogy lehetne...

Ezt a szemöldököt hogy lehetne korrigálni? 21/L

Figyelt kérdés

[link]


Ha elmegyek kozmetikushoz, meg tudja úgy csinálni, hogy egyformák legyenek és passzoljon az arcberendezésemhez és ha veszek szemöldök ceruzát, megcsinálja nekem szépen, természetesen?


2015. máj. 24. 11:12
 1/2 anonim ***** válasza:
48%
Először is növeszd vissza teljesen, utána menj kozmetikushoz, kiszedi majd normálisan. És ne ceruzát vegyél, az alapból nem szokott természetesen kinézni. Inkább porral próbálkozz.
2015. máj. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem meg tudja csinálni, de nem lehet egyformára megcsinálni. Érdemes lesz hagyni utána, hogy egyformára nőjjön a kettő, addig be lehet festetni (ha nem tesznek alá vazelint, akkor a festék a bőrt is megfogja, ami elsőre ijesztőnek tűnhet, de így is szép szemöldökök szoktak születni) vagy reggelente korrigálni szemöldökceruzával.

Sokan a szemöldökceruza ellen vannak, de kevésbé macerásabb, mint a por és ha apró vonalakat húzol, akkor természetes hatása lesz, csak figyelj a mennyiségre: ne legyen túl sötét, túl mű hatású, fontos a fokozatosság (én így szoktam megcsinálni a nem túl dús szemöldökömet).

2015. máj. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!