Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagymellű lányok, ti milyen...

Nagymellű lányok, ti milyen pátnélküli melltartót használtok?

Figyelt kérdés
semmi sem tartja meg a mellem :(
2015. máj. 27. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát a pánt nélküliek nekem se, csak ha kifejezetten olyan szabású a ruha is, ami tartaná...
2015. máj. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Éppen ezért nem hordanak a nagymellű lányok pántnélküli melltartót, legfeljebb ha hülyén akarnak kinézni. Az sajnos a kismellű lányoknak való.
2015. máj. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%

Semmilyet. Sajnos a pántnélküli ruhák, topok, melltartók a kismellűeknek vannak kitalálva.

Ha nincs rajtuk pánt, egyértelműen nem tartanak semmit.

2015. máj. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem viszonylag nagy, egyik sem tartja meg, aztán vettem keringőre egy pánt nélkülit, Miss Triumphos és ez az egyetlen ami megtartja, de ez is csak push-up nélkül, de az igazából nem is kell bele:) Kicsit drága volt, de megérte:)azt nem mondom, hogy teljesen biztonságos, de sokkal jobban tart mint egy kínai:)
2015. máj. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A fűző megtartja, csak az meg hülyén áll nagy mellen. Van ami a nagymellűeknek áll jól, van ami meg a kismellűeknek, sajnos ezt el kell fogadni; a pánt nélküli ruhák nem nekünk valók (sőt szerintem többnyire kis mellen se jók, csuda tudja miért olyan népszerűek :p ). Ha nagyon akarsz még próbálkozni, próbálj olyat, aminek a körmérete eggyel kisebb, a kosármérete meg eggyel nagyobb, esetleg míderes. De biztonságosan még ez sem fogja megtartani.
2015. máj. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem kis mellem van, de még azt sem tartja a pánt nélküli, szóval nem értem kinek jó ez egyáltalán. Vegyél fűzőt.
2015. máj. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nagyközönség előtt nem hordok pántnélkülit, mert én érzem benne magam kényelmetlenül.. na meg a látvány se túl csábító..egyedül napozáshoz szoktam csak felvenni..

85D tulajdonos :D

2015. máj. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!