Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Anya nem engedi meg hogy...

Anya nem engedi meg hogy melltartót hordjak miért?

Figyelt kérdés
Tesiórán a sport melltartóbban lötyög meg fáj a mellem de anya nem engedi meg hogy melltartót hordjak
2015. febr. 16. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? És kb mekkorák a melleid?
2015. febr. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
+1 hány éves vagy?
2015. febr. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
miért nem engedi? hiába mondod hogy fáj meg hogy mindenki hord, meg ez a normális?
2015. febr. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
13 leszek ès a melleim: mellméret 84 Mellalatti 74 erre aztmondja hogy még túl fiatal vagyok
2015. febr. 16. 19:23
 5/8 anonim ***** válasza:

Szólj az osztályfőnöködnek hogy beszéljen erről anyuddal. Felnőttek biztosan jobban hatnának rá.

Fene tudja miért nem engedi, ez is egy alap ruhadarab, nem értem minek ezt tiltani. Baja senkinek nem lett még tőle. Mondjuk én sose kértem engedélyt, csak vettem egyet és hordtam. Ez is egy megoldás.

2015. febr. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Most komolyan minden anyuka ilyen?

Mond meg neki hogy kell és kész. Rosszul érzed magad hogy átlátszhat a pólódon a mellbimbód. Csak megérti.

2015. febr. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Mindenképpen szolj erről valakinek én is jol megszivtam most 75/D s melleim vannak de lötyögnek és csunyák. Mert anya nem engedte h melltertot hordjak amikor 70/C volt...na szoval sürgősen szerezzetek be :)
2015. febr. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Rossz a sportmelltartód. Abból kell egy jó neked, nem feltétlenül rendesből, ugyanis a rendes ROSSZABBUL tart, mint a sport.

Ezt jó ha tudod.


Normál melltartóban nem ajánlott a sport.

2015. febr. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!