Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mikor fog megerősödni az...

Mikor fog megerősödni az arcszőrzetem?

Figyelt kérdés

Már 1 éve nyírom a pajeszomnál elég erős (sok száll). Az államon nő még. Máshol igazából nagyon ritkán. Ha lámpával rávilágítok a tükörnél az egész arcom szőrös, csak persze kis gyenge a szőrzet. Mikorra erősödik meg kb? Van valami köze a testem akár a családtagjaimhoz? Az én testem elég erős és szőrös. A családtagjaim arcszőrzete is mindegyiknek erős. Van valami köze ezekhez? 18F

Köszi a válaszokat.


2015. máj. 28. 15:46
 1/1 anonim válasza:
23 vagyok és még mindig nem tudnék normális szakállat növeszteni. Fateromnak 30 éves korára lett látható szőrzete az arcán. De az is lehet, hogy nekem se lesz soha, és neked sem igazi szakállunk. Én egyébként nem bánom, nem tudom te hogy vagy vele.
2015. máj. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!