Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csajok, szerintetek melyik a...

Csajok, szerintetek melyik a legjobb férfi dezodor? Márka és azon belül melyik?

Figyelt kérdés

2015. máj. 29. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Illatra én az Old Spice-okat szeretem pl., meg bármit, aminek ilyen friss, óceánosabb illata van ( Str8-ből, Adidasból, illetve Nivea, Fa fújósból is van, ami jó illatú, de azoknak nem tudom a konkrét nevét, nem szoktam azzal foglalkozni). Az Axe-októl viszont mentsen az isten, főleg a csokistól, csokit én a konyhában szeretek szagolni, nem pasikon...
2015. máj. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én páromnak Rexona men invisible back and white van fújós kiszerelés. Elképesztően jó illata van ha nem fúj magára parfümöt akkor is érezni a dezodor illatát és nagyon kellemes férfias illata van.
2015. máj. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Axe Black

Egyszerű, kellemes, nem hivalkodó és ha többet fúj magára a férjem, akkor sem lengi körül 3 méteres illatfelhő.

2015. máj. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
5én pl.nem szeretem az édeskés illatokat
2015. jún. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!