Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Narancsbőr, csúnya láb és...

Narancsbőr, csúnya láb és kezelhetetlen haj?! (3 kérdés egyben)

Figyelt kérdés

Sziasztok, 20 éves vagyok. Az a helyet, hogy kicsit duci vagyok, de már leadtam 10 kilót és további 10-15 kilótól még meg szeretnék szabadulni. Az a baj, hogy eléggé narancsbőrös a combom, főleg a hátsó részen. Ezen kívül, a térdhajlatomnál elég csúnya "kitüremkedések" vannak, mintha ott is zsíros lenne a lábam. Nem ijesztő, de azért nem is esztétikus. Van valami tippetek, hogy mivel lehetne ezeken segíteni? Bármi érdekel.

Aztán, a legvégső kérdésem: olyan adottságú a hajszerkezetem, hogy nagyon sűrű. Minden fodrász megemlíti, hogy mintha 2 embernyi hajam lenne. Ennek eredményeképpen sajnos elég kezelhetetlen a hajam, és amikor felkötöm, állandóan kilógnak oldalt a fürtjeim és nem tudom őket levasalni sem.

Előre is köszönöm a válaszokat és a segítséget! :))

22N


2015. máj. 29. 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

sorrendben-a diéta folytatása egyre csökkentve a szénhidrátot,edzés,copf.

és-sziasztok 20 éves vagyok és a végén 22N?:D

2015. máj. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bocsi, elírtam, amúgy 20 vagyok :D
2015. máj. 29. 23:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Használj ehy kis hajhabot amikor felkötöd a hajad. De persze ne minden nap. A narancsbőrre vannak különböző házi praktikák, kenőcsök. A térdedre nem tudok mit ajánlani.
2015. máj. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!