Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hattyúnyakat szeretnék. Toka-...

Hosszúhajú kérdése:

Hattyúnyakat szeretnék. Toka- arctorna tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés

Mindig is volt egy kis tokám. Még modellalkattal is. Nem akarok kés alá feküdni, hogy szebb legyen, de hallottam már ultrahangos zsírbontásról is... Arctornával kapcsolatban viszont még nem hallattam személyes tapasztalatot. Bevált valakinek a toka eltüntető arctorna?

Szeretném, ha szebben ívelt lenne az állam alatti, nyaki rész.

Köszi!



#toka #arctorna #hattyúnyak
2015. jún. 2. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Ém soha nem próbáltam, nem os akarom, de barátnőm mesélte, hogy neki bevált. Igaz kb egy-két hónapig csinálta, de szebb lett az arca/nyaka tőle.
2015. jún. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

szuper! meg tudnád kérdezni mit csinált és menyit egy nap?

léccci! köszi!

2015. jún. 2. 17:57
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


Én ezt csinálom rendszeresen, és még a mélyharapásom ellenére is meglátszik, hogy kecsesebb, ívesebb az állam(állkapcsom).

(mondjuk nekem a fogszabályzó is hozza ki az állkapcsom)

2015. jún. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

jaj de jó!!! köszi!!!!!

úgy látszik tényleg használ, ezek szerint van értelme!:)

2015. jún. 2. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!