Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nők kinek tetszene egy ilyen...

Nők kinek tetszene egy ilyen felsőtest?

Figyelt kérdés

2015. jún. 9. 21:16
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Egy picit nekem is "nagynak" tűnsz, de azért még bejön. Csak ennél több már ne nagyon legyen... legalábbis szerintem. :)
2015. jún. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
0%

Nagy. Ahogy egy férfinak lennie kell. Mi legyen mégis, cingár kisgyerek, akit a mai vihar elfújt volna mellőled a francba?


Ha ez lenne a normál és ilyen pasik mászkálnának nyáron felső nélkül, nem a szőrös sörhasak, boldogan halnék meg.

2015. jún. 10. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

A hasa jó, de a többi nem.

Nekem nem tetszik.

2015. jún. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Akinek nem tetszik leírná hogy mégis mi nem?

pl Túl nagy a felkar, vagy nem eres az alkar.

Bármi ami undorító vagy nincs meg:)

2015. jún. 10. 11:49
 15/25 anonim ***** válasza:

Akkor itt az én pontos véleményem, ami miatt annyira nem jön be:


Túl nagyok a karok, túl szélesek a vállak, és túl nagy a mellizom. Szóval számomra ez már túlzás, olyan "nagy" minden, ahogy már írtam. A "kisebb", szálkásabb tetszik nekem inkább...

Ezek például jobban bejönnek (és itt most nem az arcot, és/vagy a személyt kell nézni, hanem kimondottan az alakot, a testet):

[link]

[link]

[link]

[link]

2015. jún. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Nagyobb a mell a képen, mint egy nőnek.
2015. jún. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Értem:)

Szóval ez már túlon-túl nagy.

A szálkásság tény hogy nem olyan mint a képeken, de ez csak 1 álló kép. Nincs feszítés hasra:)

Köszönöm a válaszokat:)

2015. jún. 11. 08:50
 18/25 anonim ***** válasza:
Ha eres lenne az alkarod még jó is lenne :)
2015. jún. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
ha felteszel magadról egy képet amikor nem edzés közben vagy hanem mondjuk felkelsz szerintem sokkal többen mondanák hogy ez még pont testszik nekik mert szerintem azért durrantak ott a dolgok meg ha leszálkásítanál akkor is több nőnek tetszenél szerintem mert a linkelt képeken is az dominál
2015. jún. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
Nekem,ez egy szép felsőtest.
2015. jún. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!