Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nők kinek tetszene egy ilyen...

Nők kinek tetszene egy ilyen felsőtest?

Figyelt kérdés

2015. jún. 9. 21:16
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
# 12, a kigyúrt, és a cingár között még van bőven pár NEM elhízott fokozat.
2015. jún. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Ez már a túlzás kategória. Számomra nem emberi. Szinte nem tudja a karját a teste mellé rakni, hanem eláll neki, a mozgása meg valószínűleg olyan merev, mint egy robotnak.
2015. jún. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Bizonyos felkar felett már megtartja magát a kar. Nem merevség csak alap állapot + valamennyi bedurranás:)


Várom a többi véleményt kifejtéssel:)

2015. jún. 14. 20:13
 24/25 anonim válasza:
En nem szeretem a kigyurt pasikat, akik mar nagyon kigyurtak azok pedig undoritok. Szerintem jobb ha can egy kus pocija mert akkor azt tudom fogni vagy simogatni. De azert ne legyen kus gyengusz, csak ne ilyen kigyurt:)
2015. jún. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Dehogynem merevség! :D Olyan merev mozgása van az ilyen izomtömegeknek, hogy az már röhej! Egy darab kemény, alaktalan, eres, összenőtt bőrizomtömlő az egész.

Őszintén, nekem sokkal jobban bejönnek a természetes izomzatú, mozgékony, sportos pasik, mint az ilyen felfújt kondisok.

2015. jún. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!